2733

وضعیت فعلی:ترش کردن معده بعد هر غذا

اعصابم ضعیف شده خیلییی بی دلیل عصبی میشم حوصله ندارم 

بعضی از ساعتای روز یه دفعه عرق سرد میکنم رنگم‌سفید میشه نمیدونمم چرا

بعضی وقتا سکوت میشه دورم دلم نبض میزنه😍بچه اولمه

بگردممممم🥺

منم سی هفتمه

اینا همش طبیعیه 

بقول قدیمیا بارداری درد رو به خیره 

این سختیا و درد ها همشون طبیعی و گذراست 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۳ هفته قبوله ؟ 

اسید معده بسیار زیاد دارم در حد روانی شدن  😦 

اعصاب خراب  🤣

بسیار زود خسته میشم و دلم میخواد دراز بکشم منی که همیشه اووووون همه سر پا میموندم دیگه کشش ندارم  😩

و جالبه خوابم بسیار کم شده پنج ساعت نهایتا می‌خوابم و نیازم به خواب کامل میشه 😴 

بچه تکون میخوره و از روی شکمم بعضی ضربه هاش معلومه 😍 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
بگردممممم🥺منم سی هفتمهاینا همش طبیعیه بقول قدیمیا بارداری درد رو به خیره این سختیا و درد ها همشون ط ...

قربونت

اره ولی خب تجربه اولمه همش سرهمه چی استرس میگیرم یعنی الانم چمه بچه خوبه

۲۳ هفته قبوله ؟ اسید معده بسیار زیاد دارم در حد روانی شدن 😦 اعصاب خراب 🤣بسیار زود خسته میشم و دل ...

ای جان بله که قبوله

وای پس همه مثل همن من فکر کردم‌مثلا هرکسی بستگی به شرایط زندگیشه این چیزا

خب پس دو سه هفته ذیگه انشالله کامل تکوناشو حس میکنم هنوز خیلی فندقه بچم

ای جان بله که قبولهوای پس همه مثل همن من فکر کردم‌مثلا هرکسی بستگی به شرایط زندگیشه این چیزاخب پس دو ...

بستگی به شرایط جسمی بارداری ها متفاوتن زن داداش من هم بارداره یک سره خوابه و بی حاله و فشارش پایینه 

واقعیت اینه که توی بارداری اگر دیدی شاخ هم درآوردی طبیعیه 😁 واسه هر چیزی خودتو نگران نکن بچه ت کولیکی میشه ها 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
قربونتاره ولی خب تجربه اولمه همش سرهمه چی استرس میگیرم یعنی الانم چمه بچه خوبه

منم تجربه اولمه

بقول خاله م :ما آدما همه متعلق به خداییم

خدا خودشم ازمون محافظت میکنه 

پس نگرانی بیخودی نداشته باش

نی نی حالش خوبه هیچیش م نیست 😁

حالا نی نی مون دختره یا پسر 😍واسه من دختره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تجربه اولمهبقول خاله م :ما آدما همه متعلق به خداییمخدا خودشم ازمون محافظت میکنه پس نگرانی بیخودی ...

خاله تون واقعا درست میگه خدا خودش این فرشته هارو هدیه داده بهمون محافظتم میکنه ازشون

نینی منم دختره 

خاله تون واقعا درست میگه خدا خودش این فرشته هارو هدیه داده بهمون محافظتم میکنه ازشوننینی منم دختره

اسم نی نی چیه 😍😍😍😍😍

برای من قراره خدا بخواد بزاریم ماهک 🌙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم نی نی چیه 😍😍😍😍😍برای من قراره خدا بخواد بزاریم ماهک 🌙

انشالله اگه دیگه تجدید نظر نکنم میذاریم پناه😍

ای جونم ماهک خیلی قشنگه خودمو همسرم‌دوست داشتیم ولی یه نینی به تازگی تو فامیل بدنیا اومد که ماهک اسمش

انشالله زیر سایه پدر مادر باشه

انشالله اگه دیگه تجدید نظر نکنم میذاریم پناه😍ای جونم ماهک خیلی قشنگه خودمو همسرم‌دوست داشتیم ولی یه ...

عزیزممممم😍😍😍😍😍

پناه هم خیلی قشنگه 

نامدار باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35