2733

گروه ندارین توی روبیکایی جایی که خانما باشن سوال اینا بپرسیم .؟

بعد پنج روز بعد موعد پری بتام 

۵هزارو ۳۰۰ خوبه ‍؟

مبارکه عزیزم اره خیلی خوبه ذهنتو درگیر نکن گلم

چندوقت اقدام بودی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا اانقد استرس داری برای بچت اصلا خوب نیست 

آروم باش و از این لحظه ها لذت ببر همش چرا میری بتا میدی

بمون ۸ هفته برو سونو قلب 

به خودت برس و استراحت کن و آروم باش

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
چرا اانقد استرس داری برای بچت اصلا خوب نیست آروم باش و از این لحظه ها لذت ببر همش چرا میری بتا میدیب ...

آدم عجولی ام دیشبم درد داشتم گفتم صبح برم یه آزمایش بدم اخرین بار روز موعدم داده بودم سر همون دیگه نمیرم دکترم برای نهم بهم نوبت داده ایشالا