2733
عنوان

🔴زندگی متاهلی یا مجردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 72 پست
متاهلم خوبیاش زیاده بدیاشم ..مسعولیتت زیاده و اینکه با شوهرتم دعوا کردنی ادم خیلی ناراحت میشه من ک ا ...

من از اون همه مسئولیت خیلی میترسم

⛤ایمان مردی ک به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟!⛤ تو رابطم💕1402/12/13💕

مجردم 

خوبیش اینکه برای خودتی لازم نیست به کسی جواب بدی مسئولیت رو دوشت نیست تصمبم میگیری لازم نیست با طرف مشورت کنی براحتی کار خودت میکنی

بدیش اینکه دوس داری گاهی  یکی حمایتت کنه پشتت باسه از قوی بودنت به تنهایی خسته میشی😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مجردم ولی خوبیش اینه که مسئولیتت کمتره و درگیر خانواده شوهر و مشکلاتش نمی‌شی ...متاهلیم خوبیش اینه ک ...

اره زندگی متاهلی بستگی به همسر داره واقعا که خوب باشه یا بد

متاهلم با اینکه مشکلاتی از قبیل خانواده همسر دارم ولی الان خودمو ترجیح میدم به مجردی با اینکه بهترین شغل و موقعیت و وضع مالی خوب پدر و...رو داشتم 

الان ارامشم خیلی خیلی بیشتره

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

من متاهلی رو دوسدارم بااینکه تو مجردی راحت بادوستام بیرون بودم دانشگاه رفتم خانوادم همه چی برام تهیه میکردن مادر پدر عالی دارم ولی الان تو خونه خودمم خدارو هزار بار شکر باهمسرم رفاقتی زندگی می‌کنیم همه جا باهم میریم همه چیمون باهم راحتم کلا متاهلی بهتره

متاهلمخوبیش اینه که همسرم پایه ست و هرکاری دلم بخواد میکنم بدیش اینه که مسئولیت متاهلی زیاده کلا کار ...

ایشالا همینجور پایه باشین باهم و زندگی خوش بگذره بهت

مجرد هم تا زمانی که مامان و بابا جوونن اوضاع خوبه..پدر و مادر که پیر میشن زیرشون باید لگن بزارید .. خواهر و برادرای متاهل که میگن ما سرمون شلوغه و وقت نداریم همه ی کارهای پدر و مادر رو میندازن گردن اونی که مجرد هست و سرش خلوت تره

تا زمانی که بابا و مامان هستن و یه سقف بالا سر مجرد هست.. از مجردی لذت میبره.. تا یکی از والدین فوت میکنن و بچه ها میوفتن به تقسیم ارث و خونه و... اوارگی و در به دری  تازه شروع میشه

2706