2733

تو فامیلامون دو تا دختر دو قلو بودن که نه قیافه داشتن نه تحصیلات وضعیت مالی هم افتضاح پدرشم معتاد سنشونم یکم رفته بود بالا ولی ازدواج نکرده بودن

تو نمیدونم کجای فرودگاه کار میکردن با دوتا پسر آشنا شدن ازدواج کردن که نمیدونم تو کدوم کشور اروپایی زندگی میکنن و خیلیییی پولدار. اینجا ازدواج کردن میخوان بزن اونور و گفتن فعلا واسه پدر مادرتونم یه خونه میخریم از نگرانی دربیاین ولی اونارو هم میاریم پیش خودمون

یکی دیگه هم هنوز ازدواج نکرده ولی الان ۳ ماهه با پسره رفته خارج هی تاریخ گفتن که فلان تاریخ عقدمونه آخرم خبری نشد الان رفته خارج با همون پسره

اون دو قلوها هم خیلی راحت مسافرت چند روزه رفتن با شوهرشون قبل از اینکه ازدواج کنن و خبری باشه

من خودم اصلا به شوهر پولدار فکر نمیکردم فقط دوس داشتم آدم بی حاشیه و سالمی باشه که خب هست خداروشکر.

یه حسی دارم که مثلا نکنه من اشتباه کردم تو ازدواج به فکر شوهر پولدار نبودم شما همیچین حسی ندارین؟

اون دختره که گفتم الان خارجه، پسره ماهی ۳۰ تومن بهش میده فقط واسه قر و فرش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا سیسی‌ چی بگم هرچی خیره بلخره جونشون‌ودر اومد تو بچگی‌ حداقل خدا گذاشت برای باقی زندگیشون‌ خوش باشن‌

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)

اخلاقو نگفتی دختری که طنازی بلده و اخلاق داره مثل موم پسرو تو دست نگه میداره من خودم هم تحصیلات دارم هم قیافه هم پول هم خانواده سالم ولی اخلاقم سرده همش به مشکل میخورم

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

مقایسه نکن خب وگرنه از ما پولدارتر خیلی هست،، اصلا ممکن بود هیچوقت اونی ک تو ذهنمونه نیاد چرا الکی منتظر بمونیم و کیس خوبو بپرونیم ..از داشته هات راضی باش 

لطفا نذارید ۸ سال فلاکت روحانی دوباره تکرار شه !! تمام کابینه روحانی رفتن پشت پزشکیان و روحانی حمایتش رو از پزشکیان اعلام کرده !! دوباره همون ادمها و دوباره همون روزای سیاه .. با پولپاشی و رسانه و غرزدن بابت فلاکتی که خودشون به بار آوردن ، سعی در جلب آرا قشر خاکستری دارن .. رای ما تاثیر داره #نه_به_دولت_سوم_روحانی  #به_عقب_برنمیگردیم #رای_من_جلیلی ✅

خب از کجا مطمئنی که اون بنده خدا حتما دنبال شوهر پولدار بوده؟!!

شاید ایشون هم فقط دنبال یه آدم خوب بوده و سرنوشت و تقدیر یه آدم خوب پولدار سر راهش قرار داده

به هر حال تو خونه پدری زندگی سختی داشتن و شاید خواست خدا بوده که بقیه عمرشون رو بهتر زندگی کنن

ضمن اینکه باید دید تا آخر ماجرا چطوری پیش میره!

اخلاقو نگفتی دختری که طنازی بلده و اخلاق داره مثل موم پسرو تو دست نگه میداره من خودم هم تحصیلات دارم ...

اخلاق اصلا هیچی

من اگه همچین موردی داشتم مامانم نمیذاشت تا سر کوچه باهاش برم بعد فکر کن این اصلا عقد هم نکرده ۳ ماهه ترکیه‌ست

من هیچ وقت درک نکردم طرز فکر این دخترا رو که شوهر پولدار پیدا میکنن و خوشبخت میشن و کلی زندگیشون تغییر میکنه 

خودمم به پولدار فکر نمیکردم ی ادم سالم و زندگی نرمال انتظار داشتم که شانسم اونم خانواده شوهر ازم گرفتن.  با ازدواجم چند پله هم پایین تر اومدم اخرشم طلاق

2706