2733
عنوان

خونمون جنگ عموهامه بخاطر خیانت دختر عموم بیایین قضیه رو بگممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 581714 بازدید | 1009 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعن بعضی پیامارو که میخونم میبینم حق رو به دختره دادن دیوونه میشم الان اگع قضیه برعکس بود پسره به ...

پسره حتی بگیر نیست..... 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 
من میخوام با بابام حرف بزنم بگم به حانیه یه فرصت دیگه بدن بچه اس نادونی کرده پسرعمومم که دوستش داره ...

بیکاریا اصلا دخالت نکن دفعه بعد تو رختخواب با یکی میگیرنش تو در و کوچه و همستیه میگن تو هم مثل همونی چون باهم فامیلید آبروی همتون میره

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
قطعن توی ریز زندگی مردی ک خیانت می کنه هم چیزی هست ک دیده نمیشهمنتهامنتهاداستان اینجاست ک مرد راحت م ...

چقدر مزخرفه نظرت

یعنی یکی نتونست طلاق بگیره بره خیانت ونه اره؟

یعنی یه کثافت دیگه حالا چه مرد چه زن اینقدر ارزش داره که گند بزنه به زندگی بچه اش و همسرش فقط چون نتونسته جدا بشه

این آخر آشغال بازی و لجن بونه

هر کیم از خیانت چه مرد چه زن دفاع کنه آشغالترین و مزخرف ترین آدم عالمه

من میخوام با بابام حرف بزنم بگم به حانیه یه فرصت دیگه بدن بچه اس نادونی کرده پسرعمومم که دوستش داره ...

اصلا استارتر چه بچه ای ما بچه نیستیم 

پسرعموتو بدبخت نکن 

لیاقتشو ندره این دختره بیشعور 

یه بار فرصت دادن مگه شوخی خیانت 

الان ببخشنش فردا بدترشو میکنه میگه بازم میبخشن دیگه

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
ببین این احتمالا گول دوستاش رو خوردهدوستانی که نمیتونستن شادی اش رو ببینن

شایدم این خودش کسی بوده که دوستاشو گول میزده

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
افرین این نشون میده ریشه داری عزیزم خودتو در حد عشقای کوچه خیابونی نمیبینی

فداتشم گلم 🫶🏻

کلا انسان ممکن الخطاست ولی وقتی ی بار انجام داده و همسرش بخشیده و دوباره سمت اینکار رفته پس قطعا مریضه و نمیتونه خودش رو کنترل کنه ، تنوع طلبه دوست داره با چندین نفر باشه 

دیدم بین دوستام همچین کسایی رو که میگن ما حتی دوست نداریم ازدواج کنیم دلمون میخواد هر دفعه با ی کسی رابطه داشته باشیم ، فقط دلم برای پسر عموی استارتر میسوزه بدجور غرورش خورد شده ....

پسره حتی بگیر نیست.....

دقیقا کو الان کجاست می امد دنبالش دیگه

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
2706