2733
عنوان

خونمون جنگ عموهامه بخاطر خیانت دختر عموم بیایین قضیه رو بگممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 581714 بازدید | 1009 پست

😑خاک توسر همچین دختری🙂چ دختر چ پسر وقتی ازذواج میکنن دیگه باید قید رفیق و دوست  رو بزنن اگرنمیتونن چراازدواج میکنن اخه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زخم خورده اس ..

دقیقا

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 
دقیقا چون بچه اسآدم عاقل دنبال این چیرا نمیرهالبته حق بهش نمیدم صد درصد اما خوب عاقبت ازدواج یه بچه ...

تحت هیچ شرایطی کسی که خیانت میکنه حق نداره هیچ توجیحی نداره

یه بار بخشیده شد چرا دوباره تکرار کنه. اگه نامزدش رو نمیخواد طلاق بگیره.

خودش تو رو باباش وایساده که اگه مخالفت کنی خودکشی میکنم

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
نتیجه دوم داستان مهم ترههیچ وقت خوشی هاتون رو جار نزنین لزومی نداره بگین جی دارین چه ندارین شوهرتون ...

ایول خوب گفتی شما.

جلو بقیه باهاش خوب بوده و بهش عشق می ورزیده.

شایدم واسه دختره تکراری شده بوده خوشی زده بوده زیر دلش

خیانت چه مرد چه زن طرف مقابل رو نابود میکنه مخصوصا اگه عاشق باشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
کسی که زیر ۲۰ البته واقعیت ۲۳ میره دنبال رل زدن بچه اسچون هنوز نمیفهمه توانایی تشخیص آدم درست نداره ...

ببین من نمیگم ازدواج زود خوبه ها اصلا من خودم ۲۵ ب بالا رو قبول دارم ولی دخترا الان خیلی میفهمن ..کسی نمیتونه زوربگه.‌،وقتی خودشون بخان ک جواب بدن دست ب هر جنایت میزنن البته همه رو نمیگم ی عده اینطورن و این عده اگ شوهرم نکنن یجور دگ بی ابرویی میکنن چون یسری هورموناشون زیادی بالا پایینه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
وقتی خودش انتخاب کرده وقتی پدرش ر‌و تهدید کرده ب خودکشی‌ پس با هر سنی باید مسولیت این کارش رو ب عهده ...

اینکه باید چطور باشع با واقعیت فرق داره

بله باید مسئولیت پذیر باشه 

من مشابهس رو دیدم بابای پسر مخالف بود میگفت من میدونم این برای تو‌ زن نمیشه دختره ۱۸سال و پسر حدود ۲۳ اینا

چقدر همه باهاس صحبت کردن تا راضی اش کردن

آخرم دختره خیانت کرد پسره بخشید از بس دوستس داشت  دختره مهریه اس رو گذاشت اجرا و‌پسر رو انداخت زندون تا وادار به طلاق کنه

خداروشکر پدر پسره اون زمان زنده نبود دیکه

اینا دیگه باید طلاق بگیرن.

یا هم پسره دختر رو ببخشه و از اول شروع کنن.

الان دیگه فکر کنم دختره درس عبرتش رو گرفته. بعدشم خودش متوجه میشه کم کم با توجه به رفتار بقیه باهاش. دیگه جرئت اینکارا نمیکنه 

حالا ما بودیم پسر عمو هه می‌گفت اینو برام بگیرید خودکشی‌ میکنم

دقیقا سرنوشت من همین جوری شد.  پسرعمو  خیر نبینی  

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2706