2733
عنوان

خونمون جنگ عموهامه بخاطر خیانت دختر عموم بیایین قضیه رو بگممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 581714 بازدید | 1009 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از همین الان مطمئن یه عده به هانیه حق میدن که خیانت کرده! چرا چون سنش کم بوده‌!چجور برای همزمان با د ...

دقیقا چون بچه اس

آدم عاقل دنبال این چیرا نمیره

البته حق بهش نمیدم صد درصد اما خوب عاقبت ازدواج یه بچه ....

اینبار دیگه واقعا پسرعموعه حق داشته به بابای دختر بگه

پس منتظر باش تا پایان تاپیک نه تنها میگن اشتباه نکرده هانیه حتی ما نباید قضاوت کنیمش و تقصیر نامزدش میشه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

و الان جلسه اس 

پسر عموم داغونه 

عموم دیوونه شده 

عموی بزرگم  همش خود زنی میکنه 

زن عموم مویه میخونه و دختر عموم رفته اتاقش خودشو حبس کرده 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 
و الان جلسه اس پسر عموم داغونه عموم دیوونه شده عموی بزرگم همش خود زنی میکنه زن عموم مویه میخونه و د ...

دختره حرص درار یه بار اشتباه کردی باز چرا اخه

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
حق دادن دیگهتازه الان میگن چون بچه رو عقد کردید شماها مار بد کردید اون نرماله

والا انگار دختر رو بزور نشوندن پای سفره عقد یا نامزدی

اونم بچه های این دوره که همشون بلدن از خودشون دفاع کنن

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
و الان جلسه اس پسر عموم داغونه عموم دیوونه شده عموی بزرگم همش خود زنی میکنه زن عموم مویه میخونه و د ...

عجب خریتی کرده دختره وقتی دفعه اول بخشیده شد چرا دفعه دوم 

وقتی بلوغ عقلی ندارن چرا ازدواج میکنن طفلی پسر عموت

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

حالا جلسه چی ؟! مگه میخان چکار کنن دو تا راه بیشتر نیست یا طلاق یا سازش

وای آخی بیچاره پسرعموعه که بهش خیانت شده.

بعدم بابای دختره که چقدر اولش با غرور گفته بوده دخترمو نمیدم الان جلوی بقیه سرش پایینه.

و بابای پسره که اصرار داشته به این وصلت و حالا فهمیده پسرشو انداخته تو چاه

کسی که زیر ۲۰ البته واقعیت ۲۳ میره دنبال رل زدن بچه اسچون هنوز نمیفهمه توانایی تشخیص آدم درست نداره ...

وقتی خودش انتخاب کرده وقتی پدرش ر‌و تهدید کرده ب خودکشی‌ پس با هر سنی باید مسولیت این کارش رو ب عهده بگیره این حتی برای کودک هفت ساله هم صدق می‌کنه و باید مسولیت پذیر باشه 

بچه ها جالب اینجاست اون پسره ی الوات خیلی لول پایینی داره پسر عموم هم زیباست هم اقاست برادرم باشه خونشون انگار قصره 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 
2706