2733

سلام 43 سالمه .7 سال پیش با مردی آشنا شدم حدود 12 سال بزرگتر. بهش علاقمند شدم به خاطررفتار خوبش و تفاهم اخلاقی و تو این چند سال پام وایساد. از ازدواج قبلش سه تا فرزند بزرگ داره پیش مادرشون تو یه شهر دیگه ن . یه هفته پیش اومد خواستگاری. تو این چند سال شرایط مالیش خیلی بالا پایین شد واسه همین طول کشید .الان همه خانواده مخالفن و می گن نکن . شرایط مالیش معمولی و خونه هم اجاره ای . دل کندن واسم خیلییی سخته دلم واسه اونم می سوزه . چه کنم درمانده شدم . می ترسم بعد این نتونم با کس دیگه ای ازدواج کنم یا اصلا نیادکسی 

با خدا باش و پادشاهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرده ۵۵ سالش هست و هنوز خونه نداره!!!!

از اول اشتباه کردی وارد این رابطه شدی 

ولی خب دیگه سنتون جوری نیست که ول کنید 

ازدواج کنید به نظرم 

Nursing student 🤍💉                                            نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜

به خودت این فرصتو بده تا تجربش کنی چند سال بعد که سنت بالاتر رفت تنهایی میخوای چیکار کنی چی بهتر از اینکه پیش کسی باشی که دوسش داری 

اگه داری اینو میخونی آهنگ Diet Mountain Dew  برای توعه بچه 

ببخشید ولی از ۷ سال پیش تا الان چند تا موقعیت ازدواج خوب رو رد کردید بخاطر این آقا؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706