2733

من شاگرد فرهمند بودم خیلی عالی بود

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤓😇                                                             لبیک یا الاقصی🇵🇸❤🇮🇷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یازدهمم با فرهمندنیا داشتم عالی بودن هر چی نکته کنکوری هست می گه

جزوه نداره فرهمندنیا درسته چون حنیف و عمارلو دارن ولی فرهمندنیا از رو کتاب نکته میگه

جزوه نداره فرهمندنیا درسته چون حنیف و عمارلو دارن ولی فرهمندنیا از رو کتاب نکته میگه

آره کل نکات رو توی کتاب مشخص می کنه من خودم کتابم پر نکته شده ولی حنیف فکر کنم جزوه دارم من خودم با فرهمندنیا راحت ترم چون به نظرم شکل ها رو با دقت بیشتری بررسی می کنه ولی بعضی از بچه های مدرسمون که با حنیف داشتن  راضی بودن باید خودت ببینی با کدوم راحت تری

آره کل نکات رو توی کتاب مشخص می کنه من خودم کتابم پر نکته شده ولی حنیف فکر کنم جزوه دارم من خودم با ...

اها مرسی لطف کردی پس فرهمندنیا رو و میدارم فعلا برا کنکور تیر میخام بعد ببینم خوبه برا سال بعد با ای میگیرم میخام پشت بمونم بااین وضع نهایی گند زدم قشنگ