2733
عنوان

نیاز به ازدواج دارم ولی پسر خوبا همه رفتن.

| مشاهده متن کامل بحث + 2813 بازدید | 127 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم تیر ماه میشم ۳۷ ساله 

حدود ۵ ماه پیش اتفاقی ارتعاش نام رو تو گوگل دیدم بخش تصاویر بعد رسیدم به برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام = زدم روش ارجاع داد به برنامه ی بازار از اونجا نصبش کردم و قسمت دوم اون برنامه : بررسی ارتعاش اسم = اسم شخص و والدین رو وارد میکنی تا ببینی اسم شخص در چه دسته ای هست بهترین اسم اسمیه که در دسته ی اشرافی باشه که بهترینش اشرافی عالی هست بدترین اسم اسمیه که در دسته ی حادثه ساز باشه که بدترینش حادثه ساز عالی است ( البته حادثه ساز ، معمولی/// و حادثه ساز ، متضرر ) هم به بدی حادثه ساز ، عالی هستن 

ملاک اسم مستعار هست ( هر ۳ اسم : آنطور که صدا می زنند { یعنی آنطور که صدا می دهد } نه آنطور که نوشته میشود ==== ===== مثلاً الهه صدای الاهه میده اما ه آخر صدای ه نمیده بلکه صدای   ِ  میده پس الاهه میشه الاهِ ( جای الهه الاه را وارد میکنیم ) ، سمانه میشه سمانِ ( جای سمانه سمان را وارد میکنیم ) کاوه میشه کاوِ ( کاو را وارد میکنیم ) ،،، گچپژ حذفه حساب نیست مثلا پری میشه ری ، پژمان میشه مان ، البته خود برنامه هم گچپژ رو ۰ میزنه که درسته اما در گوگل جای گچپژ اعداد دیگه ای رو میزاره که غلطه و در همه ی محاسبات غلط در میاد ، در سایت آزمون مزاج اختری هم جای گچپژ کجبز میزاره که غلطه و در همه ی محاسبات غلط در میاد پس گچپژ حذف بشه درست تره ،،، در میان غیر عرب زبانان ض ذ ظ همون ز تلفظ میشه مثلا کاظم میشه کازم ، ابوالفضل میشه ابلفزل ، فیّاض میشه فیّاز ( ف ی ا ز ) ،،، ع الف تلفظ میشه علی میشه الی ، عالیه میشه آلی یِ ( جای عالیه آلیی را وارد میکنیم ) ، عاطفه میشه آتفِ ( آتف را وارد میکنیم ) ،،، ح همون ه تلفظ میشه محمد میشه مهمد حمید میشه همید حسن میشه هسن حسین میشه هسین ،،، غ ق تلفظ میشه غلام میسه قلام ارغوان میشه ارقوان ،،، ث ص صدای س میده مثلا ثریا میشه سریا ، صالح میشه ساله ( سالِ نه ها س ا ل ه ) روزبه میشه روزبه ( روزبِ نه ها : بلکه ر و ز ب ه ) ،،، ط ت تلفظ میشه فاطمه میشه فاتمِ ( ه آخر صدای ه نمیده بلکه صدای   ِ  میده ط ت تلفظ میشه ) رقیه میشه رقیِ ( رقی را وازد میکنیم) 

در میان ترک زبانان میان خودشان مثلا به رباب میگن روباب روباب را وارد میکنیم ، به حسین میگن حوسِن ( اما در اینجا هوسن را وارد میکنیم ) ، به رقیه میگن روقَّیَّ ( روقی را وارد میکنیم) 

دختر ازدواجش دست خودش نیستولی پسر اختیارش با خودشهپسری که شغل خوب و خونه و ماشین داشته باشه رو که نم ...

منتظر این موردا نباش. همه چی خوب دنبال دختر همه چی خوب میره

کارمند رسمی، پولدار خوشگل

دیگه سن وسال منو شما از شرط و شروط سخت گذشته. ناراحت نشیا رک گفتم چون خودمم سن بالا ازدواج کردم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
من خودم تیر ماه میشم ۳۷ ساله حدود ۵ ماه پیش اتفاقی ارتعاش نام رو تو گوگل دیدم بخش تصاویر بعد رسیدم ب ...

موسی صدای موسا میده جای موسی موسا را وارد میکنیم ، عسیا میشه ایسا ، مجتبی میشه مجتبا ، کبری میشه کبرا ، صغری میشه سقرا ، مصطفی میشه مستفا ، 

در میان ترک زبانان به مصطفی میگن موصطافا ( در اینجا موستافا را وارد میکنیم 

منتظر این موردا نباش. همه چی خوب دنبال دختر همه چی خوب میرهکارمند رسمی، پولدار خوشگلدیگه سن وسال منو ...

البته بهتره گاهی وقتی طرف خودش حالش بده همه حرفی رو نزنیم وقتی میتونیم حرفی نزنیم🌹

افسردگیم از همینه. میدونم.

خیلی اشتباه کردیم خیلی. مردم زبل بودن و ما ساده و تو سزی خور

دهه شصتیای بیچاره مگه حریف دهه هشتادیا میشیم

از ۱۵سالگی دنبال شوهرن

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706