2733

تا یکی دوسال  سال پیش اصلا و ابدا تو فکر ازدواج نبودم.

مواردی هم پیش میومد که خواستگار به شکل خیلی سنتی( اول مادر و خواهرش بیان) میومدن ولی خب ته دلم تمایل آنچنانی نداشتم که اوکی بشه. کلا فکر میکردم دوست دارم تنها بمونم یا اینکه اول یه شغل عالی پیدا کنم تا مستقل بشم و به حال و روز مادرم دچار نشم که بابام اونقدر اذیتش کرد.

ولی از پارسال که با اون آقا آشنا شدم دارم روانی میشم.

دوست داشتن خودش یه طرف.

حسادت به دختری که با صد ناز و ادا به خونه‌‌اش خواهد رفت یه طرف.

ولی دیگه یه خلا خیلی بزرگ توی زندگیم پیدا شده.

یکی از شوهرش میگه غصه میخورم.

یکی عکس جهیزیه میذاره غصه میخورم.

حتی کسی از دعوا و بحث با شوهرش میگه من غصه میخورم.

سنم هم خیلی رفته بالا.

میترسم هیچ وقت هم آدم مناسبم پیدا نشه😔

اون خیلی همه جوره عالی بود.

میدونم هرکی پیدا شه دیگه مث اون نمیشه و اینطوری یا دیگه نمیتونم هیشکیو یپذیرم یا بدون دوست داشتن و مجبوری میپذیرمش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکبر سایتو بگیر برای خودت

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🇬🇧⛪✝️ "دژمم" "بنده تا پایان تیکر هدف ام هیچ تاپیکی شرکت نمیکنم فقط در جهت تاپیک زدن درباره کلمات بزرگان میام و هرگونه جواب در دایرکت معذورم لطفا در تاپیک هام درصورت سخنی درج قرار دهید "

چرا ازدواجت باهاش جور نشد؟ 

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔
2706