2733
خانواده ایرانی:امکانات فقط پول و گوشیه، تربیت سیری چند! بذار بچه دار شم!

کاش بخدا همون پول و گوشی رو هم داشتن

من به هیچ عنوان بچه نمیخوام ولی شوهرم دوست داره ولی اگه ی روز بخوام بچه دار بشم باید شاسی بلند دم در پارک شده باشه تو خونه بزرگ خودم رو مبل دراز بکشم و به طلاهای زیادی که دارم نگا کنم و دو تا کارت پر از پول که حداقل هر کدوم دو ملیارد توش باشه هم زیر بالشم باشه تا بتونم ب اوردن بچه فکر کنم اره عزیزم بی مایه فطیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی اونا پولشون ارزش داره زندگی دارن اون وقت ما هیچ!

پولشون براشون کمه 

برا ما بیشتره که 

دیدم ک میگم

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣
وای خداروشکر که نشدم زن اون پاکستانیه 😐

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خداروشکر

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣