2733
عنوان

مستاجرا امسال چیکار کردین

304 بازدید | 38 پست

کاربریم صب دیدم تعلیق شده   ..

ی بچه ۵ ماهه فوق العاده اذیت کن دارم نق نقو شهر غریب دوساله اینجاییم الان صابخونه بخاطر صدای بچم خونه رو میگیره ۱ ماه مونده تا موعود ن تنها خونه پیدا نکردیم غصه اسباب کشی با بچمم یطرف خواهر مادرم کمک نمیان شوهرمم کلی چک داره این دوماه باید بره سرکار نمیدونم چیکار کنیم خونه خوبم نیست اصلا اکثرا یا اجاره بالای ۱۰ تومن یا داغون

کاربری که همیشه بخاطر مسائل سیاسی تعلیق شده  کاربری ششم

ما هم شهریور موعدمونه از الان استرس دارم قراره چقد بزاره روش😭

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب یه ماه وقت داری،ازالان شروع کن همه چیو کم کم جمع کن،تاراحت باشی،موقع اسباب کشی هم دوتاکارگربگیریدکمکتون کنه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند،بگذار ببرند و بدوزند و بپوشند،تو بخند!گوش بده!خیره بمان!هیچ مگو.
ما هم شهریور موعدمونه از الان استرس دارم قراره چقد بزاره روش😭

ما راضییم بزارع روش پارسال بچه نداشتیم دونفر ادم شاغل شبا میومدم خونه خانمش هی میگفت از اینجا بهتر کجا میخایید پیدا کنید فلان امسال میگن صدای بچه اذیت میکنه

کاربری که همیشه بخاطر مسائل سیاسی تعلیق شده  کاربری ششم

چقدر پول پیش دارید؟؟؟

چه بیشعور صاحبخونه خوب بچه همینه دیگه...تو دیوار بگرد پیدا میکنین انشاله .من برج ۱۱ موعدمه...با یه بچه مدرسه ای و یه دوساله جا به جا شدیم اونم وسط امتحانهای اونم چی کلاس اول😬😬🤣

کم کم شروع ون جمع کردن وسایلی که استفاده نمیکنی‌کارتون کن بزار یه گوشه اتاق که جلو دست و پا هم نباشه...

2706