2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با اون همه ژل و تافت

با چه بدبختی باید موهارو بشوره شونه کنه

تسلیت میگم بهش

به نظرم با ماشین از ته بزنه راحت تره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ به همین زودی با تاپیک نذر ظهور میام پیشتون❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج  🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .

اون که با مو کلاه درست کرد خیلی قشنگ بود بقیش به درد نمیخوره

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

والا قیافه آرایشگره بیشتر از اینکه شبیه هنرمندی باشه که داره از دیدن کارش لذت میبره، شبیه اوناس که یکیو  ایستگاه کردن، بهش میخندن😂

البته این ایستگاش نکرده  

کلا برج مخابراتیش کرده😂😂

انصافا کارش درسته👏👏👏👏

اینجور  ک....خلارو فقط باید باهاشون همین کارو کرد😒😒

یه تاجی
از کارشناسان محترم دعوت میشه بفرمان نظرشونو بدن میخوایم جمع بندی کنیم😂‍@معدهعصبی @یاسی۲۸۸۴ واووو ...

وای تگ شدم🤣🤣🤣

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
واویلااااااااااا

خژارت بچش منو و جوجوم و تگ نکردی؟

@_معشوقه_شیطان_    

نیگا جوجوم جوجوم جوجوم چشمون تو باز کن قشنگ جوجومه🤣

@_vampi_   😒😝

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
2706