2733

اینقدررر فحش های زشت میده در حدی وحشتناکه فحشاش که نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد جوابشو بدم بگم مادر یا خواهر خودت ،اما اگه بگم میزنه دیگه کلافه شدم آخه بحث بین زن و شوهر پیش میاد نباید که هر چی به دهن نجسش بیاد بگه 

😭 حالم خرابه اسم مامانم و خواهرم رو میگه فلانشون میکنم منم از ترس نمیتونم چیزی بگم فقط و فقط توی دلم نفرینش میکنم 

چیکار کنم حالم خیلی خرابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صداشو ضبط کن بعدا بزارش جلو دوتا خانواده بگو طلاق بزا دگ از این غلطا نکنه

صداشم دارم ولی اینقدر بی حیا و پررو شده که براش مهم نیست میگه بگو به هر کی میخواد ، حتی شده جلو بابات هم میزنمت

صداشم دارم ولی اینقدر بی حیا و پررو شده که براش مهم نیست میگه بگو به هر کی میخواد ، حتی شده جلو بابا ...

خب چرا وقتی میزنه زنگ‌نمیزنی ۱۱۰؟شکایت کن ازش!!!بعدشم اونجوری میگه فک کنی نمیترسه وگرنه مگه میتونه جلو خانوادت دست روت بلند کنه؟

با افتخااااار کوردم💛🧡
خب چرا وقتی میزنه زنگ‌نمیزنی ۱۱۰؟شکایت کن ازش!!!بعدشم اونجوری میگه فک کنی نمیترسه وگرنه مگه میتونه ج ...

چون قصدم طلاق نیست وگرنه زنگ میزدم ۱۱۰ 

اونجوری زندگیم از هم می‌پاشه

ترس؟؟ برو به خانوادش بگو بگو منم میتونم به شما بی احترامی کنم ولی دارم خانومی میکنم لطفا پسرتونو جمع ...

اره میرم با مامانش صحبت میکنم البته اونا هم جلودارش نیستن 

چون قصدم طلاق نیست وگرنه زنگ میزدم ۱۱۰ اونجوری زندگیم از هم می‌پاشه

اها ینی حاضری هرروز کتک بخوری فحش بشنوی خانوادتو به رگبار ببنده فقط زندگیت ازهم نپاشه؟چقد بی عزت نفسی بنظرم حقته همین حرفارو بشنوی

با افتخااااار کوردم💛🧡