2777
2789

خانما توروخدا کمکم کنید😭همش به بخش های منفی زندگیم که تو گذشته اتفاق افتاده فکرمیکنم 

۲۰ روز دیگ یه امتحان مهم دارم و باید درس بخونم ولی نمیخونم...همش به ظلم ها و حرف هایی که خانوادم بهم میزنه فکر میکنم...

آدمی هم نیستم که از حق ام دفاع کنم همه چیو میریزم تو خودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اریک زخم خورده ب تو نصیحت هیچکی برات مهم نباشه فقط خودت.چون فقط خودت واسه خودت میمونی .درس بخون .یه حرفه یاد بگیر ک مستقل شب .ک دستت تو جیب خودت باشه .دیگه حرف کسی آزارت نمیده.

2799

خب حالا صبح تا شب بشینی فکر کنی نقش قربانی رو بازی کنی که آی آدما به من بدی کردن زندگیت خوب می‌شه؟

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم. لطفا منو تو تاپیک‌هایی که خودم شرکت نکردم، تگ نکنید🩵
نه...ولی توان جنگیدن هم ندارم

پش بشین غصه بخور. دیگه انتخابیه که تو می‌کنی باید پای نتیجه‌ش هم بمونی

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم. لطفا منو تو تاپیک‌هایی که خودم شرکت نکردم، تگ نکنید🩵
یه سری حرف ها زخم اش تا ابد میمونه مخصوص اینکه جواب پس نداده باشی

معلومه ک جاش میمونه ولی قویترین می‌کنه.هیچوقت ب حرفا اهمیت نده .آدما همیشه حرف میزنن .چون ب جای عقل سنگه تو کلشون...تو فقط ب فکر خودت باش.فقط و فقط خودت.گور بابای همه

یعنی هر روز گریه کردن از استرس کشیدن بهتره😭

هر وقت یاد گذشته افتادی از اول مو به مو هر چیزی رو که اذیت میکنم بنویس ، نوشتن تا حدی زیادی آرومت می‌کنه ، بعد از یه مدت هم واست تکراری میشه و دیگه بهش فکر نمیکنی