2733
عنوان

مادر شوهرم گفت کاش هیچ جایی دختر بدنیا نیاد که فقط مایه عذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 1765 بازدید | 98 پست

منم مادرشوهرم خیلی پسر دوست بود خودش دوتا دختر داشت یدونه پسر، پسرشو از همه بیشتر دوست داشت ولی منی که دختر بودم و عروسش بودم اونقدررررر اذیتم کرد که نگو، فک کنم از دختر عقده داشت و جوانیش مادرشوهر اذیتش کرده بود سر من خالی میکرد عقده هاشو، واگذارش کردم بخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این برمیگرده به شرایط روحی وروانی مادرشوهرت ،ما ۴تا خواهریم ۲تا هم داداش دارم باز مادرم همیشه میگه اون دوتاهم دختر میشدن خیالم آسوده تربود،پدرومادرم به داشتن ما افتخار می کنن ماهم به داشتن دخترامون، بهتر بود حتی به حرفاشفکر نکنی چه برسه به تاپیک زدن 

من عاشق دو تا دخترمم تاج سرمن ،از لحاظ تربیتی دختر داشتن راحتتره ولی گاهی بخاطر مسائل جسمی براشون ناراحت میشم ،مثلا همین پریودی ،خودم چند ساله هر چند روز یه بار باید درد تحمل کنم بخاطر پریود شدن.زایمان حاملگی، کیست فیبروم و هزار تا کوفت دیگه که برای زنا هست‌.ولی مردا ازین لحاظ خیلی راحتترن

پسرم خیلی وضعیت شاهانه نداره حالا

همین مشکلات میتونه برا پسر هم مطرح باشه

زنش نجیب نباشه و اذیت کنه چی

سرمایه کلان میخواد نا یه شغل بخور نمیر براش راه بندازی

بیشتر در معرض رفیق ناباب و معتاد شدن و....هست

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله

خیلی داغون و بیفرهنگه،اهمیت نده،دختر نداره؟؟؟؟

اگر فیلم و سریال دیدن حالتو خوب میکنه،تو دوست منی:))هر سوالی درباره فیلم سریال و تحلیلشون داری بپرس😌🌹تو چرا شمع شدی،سوختی ای هستی من،آنزمانی که تو را سایه پروانه نبود🦋به شرط آن که ز مجلس سخن به در نرود🌈هیچ کس بی دامنی تر نیست،لیک در پیش خلق   باز می پوشند و ما بر آفتاب انداختیم😇fortunately❤

راست میگه

خودم سختی زیاد کشیدم با تمام دختر دوست بودنم دیگه دلم نمیخواد بچه دار بشم

سخته بخدا ...

من و تو شاید دنیامون یکی بود...شاید رویامون یکی بود...💖زندگیمون هرچقدرم زهرمار باشه بازم با تو قشنگه همسرم😁😍قربون اخمالوی خودم💖🌼 زندگی زیباست ای زیبا پسند/ساده اندیشان به زیبایی رسند/آنچنان زیباست این بی بازگشت/کز برایش میتوان از جان گذشت🫂🫀یه روزی یه کودک درون داشتم که الان خیلی وقته رفته ، الان بهم میگن بزرگ شدی ، بزرگ شدن همون دل شکستگیه؟!🖤/قصد دارم بودنم مفید باشه برای سایت کاربرسال۹۹هستم 🌼می‌خوام از هرچیزی هر تجربه ای دارم در اختیارتون بزارم 🌱/.با افتخار لر هستم🫀/کلی آموزش قنادی قراره بزارم براتون👌🏻🌼 دلبرمومشکی۲💕

میدونی این داره مثلا دلسوزی میکنه 

فکر کنم خودش توی رنج و سختی بوده 

دختراشم با سختی و استرس بزرگ کرده برای همین 

من خودم سه تا دختر دارم 

خیلی استرس دارم براشون 

خیلی جاها نمی‌ذارم برن 

خیلی کنترل دارم روی حرف زدنشون 

کارهاشون 

پوششون 

میترسم 

حق هم دارم بترسم 

هنوز کوچیکن