2733
ببخشید میپرسم شما میرین خونه مادزشوهرتون منتطر میشینید ایشون برای شما چایی بریزه ؟

ببین شما حرفتون وقتی درسته که، خونه مادرشوهر واقعا آدم راحت باشه.

بهش اجازه بدن بره تو آشپزخونه.

جو و رفتار همه خانواده ها یکسان نیست که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید میپرسم شما میرین خونه مادزشوهرتون منتطر میشینید ایشون برای شما چایی بریزه ؟

نه مثلا ظرف هارو شستیم و اومدیم که بشینیم.میبینی چایی دستشه داره چایی میاره 

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
مادرشوهرمن میگه پاشید چایی دم کنید البته به من جرات نمی کنه بگه ،به جاریم میگه اون نباشه به شوهرم می ...

رفشارخون چطوره که جرات نمیکنه بگه؟به ما هم بگین 

مادرشوهرمن میگه پاشید چایی دم کنید البته به من جرات نمی کنه بگه ،به جاریم میگه اون نباشه به شوهرم می ...

مادرشوهر منم فقط آدرس قلیونشو میده میگه میخوای فلان جاس. منم پامیشم قلیون میارم میکشم 

ببین شما حرفتون وقتی درسته که، خونه مادرشوهر واقعا آدم راحت باشه.بهش اجازه بدن بره تو آشپزخونه.جو و ...

آره خوب اونم هست 

هر کسی اخلاقی داره 

چون ندیدم برام عجیبه 

ما حتی خونه خاله شوهرمم میریم خودمون میذاریم میاریم 

ولی خونه زندایی های شوهرم راحت نیستیم 

میشینیم خودشون بیارن ولی تعارفی نیستیم اگه بخوایم باز میگیم چایی بریزن خودشونم حواسشون هست چایی تموم شد بریزن 

مثلا سینی چایی اومد وسط یدونه جلوی شما بذاره رو شدن میخواد ؟یا بپرسه میوه میخوری یا نه ؟

میه میوه میخوری مگه

چایی میخوری مگه

2706