2733

اتاقم ۹ متره و قبلا چند دست روش رنگ روغن خورده اما بخاطر شاهکارهای خودم ک چسب زدم ب دیوار و کندم رنگ ها پریده و چون چیز میز زیاد کوبوندم ب دیوارا قسمت هایی چال شده و باید بتونه ‌کنم

بنظرتون بر میام از پسش ؟

شما تا بحال خودتون رنگ کردید؟

در جست و جوی راهکار برای ریزش مو 

آره میتونی

دوست عزیز اگه نمیشناسمت و از دوستان قدیمی نیستی لطفا درخواست دوستی نده با کمال احترام رد میکنم 😇و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندسال پیش مامانم خودش کل خونمونو رنگ کرد 

اره میتونی وقتی مادر من تونست قطعا توام میتونی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

آره ولی به تمیزی کار نقاش نمیشه چون اونا زیرسازی میکنند و خرابی ها رو اول دوباره بتونه میزنند.اگه خیلی ناصافی و خراب شدن گچ و اینا نداره راحته.زیرشو خوب تمیز کن بعدش از این فرچه غلطکی ها بگیر با اونا رنگ بزن تمیزتر در میاد.

با خودم‌میگم‌شاید کار سختی باشه و از پسش بر نیاماما خب خودم‌خیلی عاشق اینجور کارام‌

نه انجام بده

کارراحتیه

من کلافنی کارم

تعمیروبرقکشی و....

یادمیگیری

فقط مازنهاکمی زورمون کمه😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

اسی اینستا بزن یا اینترنت ایده هارو میاره .میتونی از این غلطک ها ک شابلون دارن بگیر مثل کاغذ دیواری طرح دار میشه دیوارت

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706