2733

از دیشب خوردم و یکی هم امروز 

سر درد و سست شدن پا ها و حالت تهوع دارم 

به دکترم بگم یا نه

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

وای چه جاااالب 

من ۷ روز پیش خوردم و دقیقااا همینجوری پاهام بی حس شد به شدت فشارو میندازه برو سرم بزن 

من واسه التهاب کلیه خوردم 

حتی دستو پام دوروز گزگز میکرد

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چه جاااالب من ۷ روز پیش خوردم و دقیقااا همینجوری پاهام بی حس شد به شدت فشارو میندازه برو سرم بزن ...

وای خدا اره انگار فشارم پایینه چون سرگیجه هم گرفتم 

بعد زدم گوگل میگه پس از دوروز مصرفش باید قطع شه ولی دکتر بهم چیزی نگفت 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  
وای خدا اره انگار فشارم پایینه چون سرگیجه هم گرفتم بعد زدم گوگل میگه پس از دوروز مصرفش باید قطع شه و ...

من رفتم دکتر فقط بهم سرم داد گفت استفادشون کن ۵ روزم خوردم 

ولی شما حتما برو بازم شاید دارو جایگزین بهت داد

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤