2733

دختر عمه شوهرم زایمان کرد. خواهرشوهرامو جاریم و مادرشوهرم همه باهم قرار گزاشتن رفتن دیدن بچش کادویی بردن به من نگفتن. زنونه رفتن. 

منم که شنیدم واقعا ناراحت شدم چرا به من نگفتن باهم بریم. خودم زنگ زدم دخترعمش ادرس گرفتم رفتم با کادو و شیرینی دیدنش.

حالا خواهرشوهرمادرشوهرم ناراحت شدن به شوهرم گفتن الان عمه خانم فکر میکنه ما باهم مشکل داریم که عروسمون تنها رفته شوهرمم گفته خب میخواستین موقع رفتن به زن منم بگین باهم برید خواهرشوهرم گفته واا ما از کجا بدونیم زن تو قرار بوده بره دیدنش گفتیم حتما نمیخواد بره بهش نگفتیم

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب؟!

شوهرت خوب گفته

توهم خوب تودهنی بهشون زدی

مشکل چیه الان؟!

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
به نظر من مساله مهمی نیست که این قدر بحث سرش بشه...

من بحثی ندارم خودم پاشدم رفتم میگن چرا رفتی لااقل میگفتی یکی از ما میومدیم باهات

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

ما تجربه این مدلی با عروسمون داشتیم یکی دوبار.مثلا جمع نشستیم گفتیم فلان اتفاق افتاده یه روز بریم خونه فلانی.یک کلمه نگفته که اره منم میخوام بیام یا به منم بگین بعد که رفتیم خودمون، گله که چرا نگفتین.اگه شمام قبلا بحثش شده و نگفتین که به شمام بگن تقصیر شماس .اگه اصلا بحثش پیش نیومده و بهتون نگفتن کاملا حق با شماس

من بحثی ندارم خودم پاشدم رفتم میگن چرا رفتی لااقل میگفتی یکی از ما میومدیم باهات

منم حرف اونا رو میگم دیگه...اصلا بحث نداره...هی موضوع رو کش بدن...

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
اینه که محلم نمیزارن و رفتن تو قیافه همشون

بیمحل باش به قیافه گرفتنشون

منم اول ناراحت میشدم

الان توروشون میگم

هااااااا؟!چتونه

بعدحرف میزنیم وحرفم روبه کرسی مینشونم😁😂🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706