2733

چقد عجله داری ۱۰ روزه خونه هم میخوای 😅

فکر کنم یکی دوماهی بشه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد عجله داری ۱۰ روزه خونه هم میخوای 😅فکر کنم یکی دوماهی بشه

دوماه عیبی ندارد عجله ندارم ولی چون موعد خونه ام که الان هستم یکماه دیگه تموم میشه همسرم میگه اجاره نکنیم خونه میدن 

دوماه عیبی ندارد عجله ندارم ولی چون موعد خونه ام که الان هستم یکماه دیگه تموم میشه همسرم میگه اجاره ...

فکر نکنم به کسایی ک تازه میان انقد زود بدن بازم سوال کنید مطمئن شید 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
دوماه عیبی ندارد عجله ندارم ولی چون موعد خونه ام که الان هستم یکماه دیگه تموم میشه همسرم میگه اجاره ...

چون بعضی اداره ها نوبتی میدن خونه

کاش اول خونه را میگرفتین، بعد در مورد کار به توافق میرسیدین😏

خونه که داریم ولی همسرم میگه دیگه اجاره نکنیم خونه میدن یکی دو ماهه میگم اگه راسته خب چ کاریه اجاره کنیم 

حالا باز نمی‌دونم درست و حسابی هستن یا نه سمت کرج هست

مطمئن شید اول ک بیخود دل نبندی 

خوشم اصلا نمیاد برم میگن خوب نیست خونهاشون

بعضی هاشون خیلی خوبن بستگی داره کجا باشه 

من دوتا از فامیلامون بودن خونه سازمانی جفتشون هم خیلی تمیز و خوب بود 

2706