2733

دفاع رو دادم می‌خوام برم برای دکترا انگیزه دارم ولی لحظه ایی بعدش خستگی می‌شینه رو جسم و روح ام خیلیییییییییییییی خسته ام تازگی‌ها دفاع دادم 

🌌🌱  دختـــــرِفصل بهــــارم

دفاع کردنیه نه دادنی

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

چی میخونی

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم انگیزه دکتری خوندن ندارم اصلا هنوز خستگی دفاع ارشد تو تنمه

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

من ارشد دفاع کردم ، رتبه اولی هم داشتم میتونسم بدون کنکور برم دکترا نرفتم. مامانم انقدر اصرار کرد نرفتم بخاطر خستگی و...

الان پشیمونم دیگم شرایطش سخت پیش میاد بخوام بخونم. البته من رفتم دنبال کار رفتم پول دربیارم از درس خوندنام 😂

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭
وای امثال شما چقد پالس‌های منفی دارین

😄

گفتم اینجا یاد بگیری بهتره تا پس فردا یکی توی جمع بهت بگه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
منم

نوشتن رساله دکتری دو سه سال طول میکشه حتی فکرشم خستم میکنه پایان نامه ارشد اصلا در مقابلش هیچی نیس😖

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
😄گفتم اینجا یاد بگیری بهتره تا پس فردا یکی توی جمع بهت بگه

اصل رو بچسب فرعیات چندان اهمیتی نداره افراد مسؤلیت رفتارهای خودشون رو به عهده میگیرن شما در کنکاش برای تصحیح دیگران نباش درضمن هردو واژه به کار میره در عامه‌ و محیط دانشگاهی

🌌🌱  دختـــــرِفصل بهــــارم

یه چند روز استراحت کن ی مسافرت کوتاه برو بعد ببین اگه تونستی ادامه بده

یکی از دوستان همین الان اینجا نوشته خسته بودم نرفتم ولی الان پشیمونم

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر هدفمه 👍نام کاربریم آرزومه✌️🌱🦋                         سالها طول میکشه که یه شبه موفق بشی 🦋💙                 
2706