2733

عفونت شدید کلیه و سنگ کلیه زیاد دارم 

به حدی درد دارم از درد زایمان هم بدتره 

امروز و فردا خیلی آدم میاد خونمون و شلوغ میشه 

منم واقعا حالم خوب نیست باید کمک بقیه بدم و برم توی جمع بشینم؟ 

یا توی اتاق باشم

میترسم فردا بگن خواهرش نیومد😭

﮼طُ‌دَرمـان‌ِزخم‌های‌ِوجود‌ِمَنـــی🙂♥️🫂دوستان کاربری از ۱۴ خرداد دست منه و تاپیکای قبلی مال من نیست😇💙

نه شما باید استراحت کنی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازالان

خارشتر

خارخاسک

وکاکل ذرت

روبجوشون وهر۲-۴ساعت۱فنجون بخور

معجزه رومیبینی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
خواهر شوهر باید باشه اما تو این وضعیت قطعا همه درک میکنن ک استراحت برای شما لازمه

کاش خواهر شوهر بودم🥲

ولی خواهر کسی که فوت شده ن

﮼طُ‌دَرمـان‌ِزخم‌های‌ِوجود‌ِمَنـــی🙂♥️🫂دوستان کاربری از ۱۴ خرداد دست منه و تاپیکای قبلی مال من نیست😇💙

من باشم چند دقیقه میشینم با همه احوال پرسی میکنم بعدش عذرخواهی میکنم میرم اتاقم

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
من باشم چند دقیقه میشینم با همه احوال پرسی میکنم بعدش عذرخواهی میکنم میرم اتاقم

همین کارو میکنم به بقیه هم میگم سراغمو گرفتن بگن حالش خیلی بده

همین کارو میکنم به بقیه هم میگم سراغمو گرفتن بگن حالش خیلی بده

آره همین خوبه 

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
2706