2733
عنوان

نیازه مراسم داداشم توی جمع بشینم؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 27 پست
خدا رحمتشون کنه

امضات انشالله به آرزوت برسی

داداش من دانشجوی پزشکی بود🙃

﮼طُ‌دَرمـان‌ِزخم‌های‌ِوجود‌ِمَنـــی🙂♥️🫂دوستان کاربری از ۱۴ خرداد دست منه و تاپیکای قبلی مال من نیست😇💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاش خواهر شوهر بودم🥲ولی خواهر کسی که فوت شده ن

اخ عزیزم خداصبرت بده خیلی ناراحت شدم 

خدایا خودت شاهدی خودت میبینی اشک هایی که میریزم. خودت تقاص دل شکسته من راازش بگیر. بسه امتحان خسته ام دیگه خدایا بسه.... 
ماهم داغ عزیز دیدیم خیلی سخته😔🥀

خیلیییی سخته 

من بیشتر از بقیه خودمو میگیرم و کاری نمیکنم که بقیه حالشون بدتر بشه ولی از درون داغونم

فکر کن ی جوون مجرد از دست بدی چ حالی داره

﮼طُ‌دَرمـان‌ِزخم‌های‌ِوجود‌ِمَنـــی🙂♥️🫂دوستان کاربری از ۱۴ خرداد دست منه و تاپیکای قبلی مال من نیست😇💙
امضات انشالله به آرزوت برسیداداش من دانشجوی پزشکی بود🙃

خدا به دلتون صبر بده

هیچ وقت از یادها نمیره فقط زمان بگذره میتونید باغم نبودنش کنار بیاید

امیدوارم خداوند بهتون صبر زینبی بده تا بتونید تحمل کنید،

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
خدا رحمتش کنه. چرا فوت کردن

توی خوابگاه چند ساعت قبل از امتحان سکته کردن🖤

عزیزدلم الهی بگردم هیچی سخت تر از داغ عزیز نیست... 

بنظرم نرو وقتی حالت خوب نیست هرکیم پرسید مادرت بگه حال دخترم خوب نیست

میشه یه فاتحه یا صلوات برای روح عزیز از دست رفتم بفرستن:)ممنونتونم مهربونا...^_^عزیزترینم!گمان میکردم اگر بروی میمیرم..اما نمردم..هنوز هم اینجام..زنده ام ولی زندگی نمیکنم..نفس میکشم ولی به زحمت..مرگ من همون روزی بود که کنار جاده منتظر بودم جسم بی جونتو بیارن..همون لحظه ای که کنار امبولانس ایستاده بودم و صدات میزدم..همونجا که غسال رو التماس میکردم بذاره یه ثانیه صورت ماهتو ببینم...همون لحظه که فهمیدم دیگه اون صدای گرمتو نمیشنوم..که دیگه بغلم نمیکنی...ینی بعد تو قراره چی بشه این زندگی مهربون ترینم...:(((
خیلیییی سخته من بیشتر از بقیه خودمو میگیرم و کاری نمیکنم که بقیه حالشون بدتر بشه ولی از درون داغونمف ...

عزیز ما سه تا بچه کوچیک داره نگاشون میکنی دلت اتیش میگیره 

خدا برادرتو رحمت کنه 

کتاب،رمان و فیلم مورد علاقتو میگی؟😊     °•زندگی دیکته میگفت؛مَنَم غلَت پُشطِ غَلَت 🖇🌿⚡•°