2733
عنوان

بعضی دخترا چه شانسی دارن ،شایدم لیاقتشو دارن ،نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4661 بازدید | 205 پست
زندگی ک بله سخت میشه ولی خواستگار زیاد دارن من میخوام برم پرستاری اگ بیارم .اینجوری می‌شنوم کلا نا ا ...

این شغلی نیس که علاقه توش نباشه بشه دووم اورد سخته خیلی سخته من همسایم پرستاره زندگیشو میبینم دیکه شوهرش پا به پاش میدوعه بچه هارو‌نگه میداره همش کمکشه وگرنه نمیتونه خانمه یبار. رفته بودم بیمارستان پرستارع داش پیامک میداد من منتظر بودم گف تورو خدا ببخشید بچه کوچک دارم دلواپسم داشتم به مادرم میگفتم چکار کنه فک کنم بچش مریض شده بود گفتم اشکال نداره خودمم بچه کوچک دارم درکت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایکاش این طرز فکر رو ۲۶ سال پیش در خودم پرورش میدادم وبرای خودم ارزش قائل میشدم درود برشما👌

منم گند زدم ب زندگیم فقط گذشت کردم کوتاه اومدم نسبت ب دوستام همسرم خانوادم 

بعد فهمیدم وااای چ فاجعه ای شد 

کسی نگفت مهربونه همه گفتن معدرت میخوام اسکوله احمقه و گفتم باید ب خودم بیام

من خوبم عالی هستم من همیشه گفتم من بدم لایق دوس داشتن نیستم ولی الان میگم من خوبم  و قابل احترام

پرستاری شغل عالیی ای که فکر کنی نیس خیلیم زندگی‌با پرستارا بخاطر شیفتشون سخته شوهرش باید خیلی درک دا ...

کلا بخوایم بگیم اگه خیلی عالی نیست این شغل خیلی بدم نیست واقعا ، از بیکاری که بهتره ، تو این دور و زمونه شغل کجاست ، شاید باورت نشه من میبینم کسی از ۷ صبح تا ۷ شب هر روز میرن سرکار ولی ماهی ۶ تومن حقوق میدن !!! 

یا یکی دیگه دیدم ماهی چهار تومن ، درسته باورت نمیشه چون خودمم باور نکردم تازه اینا پسرن،حالا شغل برا زن که بماند ...

کلا بخوایم بگیم اگه خیلی عالی نیست این شغل خیلی بدم نیست واقعا ، از بیکاری که بهتره ، تو این دور و ز ...

بله خودمم ولیمیبینم برادرشوهر اسی عاشق اینکه این دختر پرستاره نشده بااین حجم پول براش مهم نیس حالا اینکه یهو دیدتش دلش رفته احتمالش بیشتره

عه چرا استعفا دادی ؟؟ تو هم که خوب بودی والا پشیمون نیستی ؟ نمیتونی دوباره بری سرکار ؟

هروقت بخوام برگردم میتونم و سریع جذب میکنن

پشیمون که هستم

امسال پسرم می‌ره پیش دبستانی ،تصمیم دارم برگردم سرکارم 

خودت به خودت عزت نفس بده و نذار خانواده تخریبت کنن

آخه عزیزم من هیچی نمیتونم بخرم بخورم هی میگه نداریم 

خداروشکر وضعمون بدنیس ولی مادرم نمی‌دونم چرا اینجوریه 

باید کار کنم به نظرت ادمینی خوبع؟!

این شغلی نیس که علاقه توش نباشه بشه دووم اورد سخته خیلی سخته من همسایم پرستاره زندگیشو میبینم دیکه ش ...

پرستار دو س تا تو فامیل داریم چالش خاصی ندارن خیلی ام شاد و شنگولن .. نمیدونم تو این وضعیت از خیلی شغل های دیگ بهتره .

آخه عزیزم من هیچی نمیتونم بخرم بخورم هی میگه نداریم خداروشکر وضعمون بدنیس ولی مادرم نمی‌دونم چرا این ...

ادمینی نمی‌دونم به چه صورته ؟نمیذارن بیرون کار کنی تا از فضای خونه هم چندساعتی دور باشی ؟

2706