2733
عنوان

طلاق بخاطر پدرشوهر

624 بازدید | 44 پست

از پدرشوهرم متنفرمممممم متنفررر 

یکسالو خورده ایه ک عقد کردیم حالم از تک تک رفتاراش بهم میخوره خداروشکر شوهرم میگه قبول نداره عقایدشو و اصلا شبیهش نیس یکدرصد بود طلاق میگرفتم ولی بازم پدرشوهرم هی دخالت میکنه تو زندگی ما خیلی خسیسه و مرد سالار و کنترلگر 

میترسم شوهرمم مثل اون بشه در اینده

خانم هستم اسم کاربریم جهت فانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@خربوریدان

طلاق بخاطر این مسئله عاقلانه نیست گل جان

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
نچون عقدیم نمیشه و اینکه هی زنگ میزنه دخالت میکنهمادر شوهرم ماهه این اینجوری

حیفه زندگی به خاطر یه ادم الکی و بیخود بخواد خراب شه

به خاطر یه میوه کرم خورده بقیه میوه ها رو که نمیریزن دور دختر

وقتی حرفی میزنه فقط بگین باشه و کار خودتونو بکنید

حیفه زندگی به خاطر یه ادم الکی و بیخود بخواد خراب شهبه خاطر یه میوه کرم خورده بقیه میوه ها رو که نمی ...

اون تاپیک همه گفتن الان مشخص نیست برین زیر یه سقف عین پدرش میشه 

نه لزوما

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

اگه بخوای بااین فرمون بری جلو میبازی 

پدرشوهر منم خسیس کنترلگر 

غرغروووووو تو همه چی هم دخالت میکنه 

اما شوهرم کاملا برعکسه اونه 

و اصلا ب حرفش گوش نمیده دلیل نمیشه چون ودر پسرن شبیه باشن 

وایسادم قطار بیاد👀👣
اگه بخوای بااین فرمون بری جلو میبازی پدرشوهر منم خسیس کنترلگر غرغروووووو تو همه چی هم دخالت میکنه ام ...

وای چطور تحمل میکنی پدرشوهرتووو میخوام بزنم دهنش اصن

بعد یه مدت اخلاق طرف دستت میاد که کاراش الکیه یا نه

من پدرشوهرم بخ شدت خسیس هستش

جوری که ۱۵ ساله عروسشون 

جز سیب.انگور میوه ی دیگه ای ندیدم بخره.خیییییلی ککم شاید یه چیزی بگیره

مثلا مرغ و گوشت شاید سالی ۵ کیلو گوشت بخره.۴تا مرغ

در کل خرید برای خونه خودش ومادرشکهرم که اصلا 

تا الان ندیدم به مادرشوهرم بگه بیا این‌پول برو لباس بخر.لباس مادرشوهرمو دختراش میخرن.

سالی ۱۰ تا ۱۵ تومن یکجا به مادرشوهرم میده‌.که پول دارو دکتر هم‌هست

چندوقت پیش رفت دکتر خیلی دیگه خرج شد پدرشوهرم‌پول داد داشت سکته میکرد که چرا انقدر خرج شده

اینا رو گفتم‌بدونی تا چه حد خسیسه.بدتر هم هست که نگفتم

در عوض ۴ تا پسر داره هیچ کدوم چه از نظر خورد و خوردا که خرید اثن هر چیزی شبیه باباشون نیستن.

۱۵ ساله ازدواج کردم خدایی کم نداشتم

وای چطور تحمل میکنی پدرشوهرتووو میخوام بزنم دهنش اصن

منم همین حس تورو دارم و جالب اینجایت که دختر بزرگم که  فقط پنج سالشه ازش متنفره میگه مامانم توروخدا بگو خونه نیستیم 😂

باور میکنی یه سفر ذفتیم هفته ویش اینم با ما اومد اینقد غر زد که عصبی شدم 

ب شوهرم گفتم اب بگیر برا بچه ها اینم شروع کرد غر زدن که چرا پول به اب میدین منم عصبی شدم گفتم بقران یبار دیگه ایمجوری بگی وسط جاده پیاده میشم برمیگردم خونه 😂قسم خوردم دیگه تا سر کوچه باهاش نرم 

وایسادم قطار بیاد👀👣
منم همین حس تورو دارم و جالب اینجایت که دختر بزرگم که فقط پنج سالشه ازش متنفره میگه مامانم توروخدا ...

وای ارههههه همینجوره ماه عسل رفته بودیم زنگ زده میگه نرین هتل غذا بخورینا گرونه برین بیرون یچیزی بخورین😂😂درآمدشم بالااا

تحملش خیلی سختههههه

وای ارههههه همینجوره ماه عسل رفته بودیم زنگ زده میگه نرین هتل غذا بخورینا گرونه برین بیرون یچیزی بخو ...

😂😂😂😂😂😂عزیزم بیخیالی طی کن طلاق بخاطر یه ادم دیگه مزخرف ترین کاره

وایسادم قطار بیاد👀👣
2706