2733
شما قولشو به ماهم دادی ولی خب نگرفتی..

من گفتم جمعه🥺

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر برای استارتر که منم هم نمیخوای بگیری؟

عه، ببخشید 😁

باید نیتتونو بگید. 

یا اینکه درخواست دوستی بدید و تو شخصی بگین. 

هرطور راحتین🌹

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
نیتم اینه که آیا طرفم برمیگرده؟وباهاش ازدواج میکنم؟

یکم طول میکشه، الان میگم🌹

نیتم اینه که آیا طرفم برمیگرده؟وباهاش ازدواج میکنم؟

بله برمیگرده، یکم طول میکشه 🌙🍂

ممکنه ازدواج کنید. اگر کوچکترین کاری کنید هم ممکنه ازدواج نکنید که به احتمال بیشتر ازدواج میکنید، حواستون باشه🌙🍂

ممکنه اتفاق غمگینی در زندگی شما بوجود بیاد که غمش به مدت طولانی در دلتون میمونه، اما کم کم برطرف میشه پس نگران نباشید🌙🍂

تا یک وعده ی دیگه( ممکنه یک روز، یک هفته و...)  خبر خوب و شوکه کننده ای به شما داده میشه🌙🍂

خوشی های کوچک و خوب در زندگی شما بیشتر میشه و روال زندگی معمولی پیش میره🌙🍂