2733
عنوان

خانوما لطفا بیاین کمک..

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 79 پست
هیچوقت نزار حریمتون شکسته بشه با خانواده همسرت احتراما اگر از بین بره دیگه فاجعست اگر ازهم خوشتون‌هم ...

اره نمیتونن چیزی بهم بگن خوشم میاد که واسه خودم احترام قائلم ولی رفتار امشب شوهرم خیلی ناراحتم کرد نزدیک بود روم دست بلند کنه دستشو که بلند کرد ولی باز انداخت

والااشتباه حساب کردیاگه شوهرت۲۸باشه و بچه جاریت۱۹میشه از۸سالگی جاریت توخونه اینابودهبه نظرم طبیعی هس ...

اره شوهرم ۹ سالش بوده که جاریم اومده جاریمم ۱۷ سالش بوده ۸ سال فاصله ی سنی دارم ۸ سال خب کمه 

حالا اگه من و پسر جاریم که همسن منه بغل میکردیم همو شوهرم دوتامونو میکشت👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره شوهرم ۹ سالش بوده که جاریم اومده جاریمم ۱۷ سالش بوده ۸ سال فاصله ی سنی دارم ۸ سال خب کمه حالا اگ ...

خب شوهرت ازبچگی خب ۹سال هم بچه هست دیگه

جاریت توخونشون رفت و آمدداشته خب معلومه صمیمی میشن

به نظرم که قصدی نیست