2733

خواهرم حاضرجوابه بابامم خیلی کتکش میزنه خیلی زیاد اون یه دختر بچه گناه داره جوری به خود من بی محبتی کرد و کتکم زد که گول حرفای قشنگ پسرارو خوردم و وحشتناک ضربه خوردم الان از هرچی پسره متنفرم مادرم میخواست کمک کنه خواهرمو نزنه که باشال میخواست مادرمو خفه کنه جلوی چشمم میخواست مامانمو بکشه 🥺مثلا من کنکوریم هستم اینقدرر جییغ زدننن که از سردرد دارم میمیرم به ۱۲۳ ام نمیتونم زنگ بزنم مادرم به هیچ عنوان  نمیذاره فقط تروخدا بگین من چکار کنم کجا درس بخونم😔 خیلی برای مادرم ناراحتم تقصیر خودشم هست همیشه کتک میخوره و پس نمیزنه من میخوام پزشکی قبول شم ایندم تضمین شده باشه ولی الان واقعا حالم تو این خونه خوب نیست

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی متاسفم 

میفهمم توی شرایط خیلی سختی هستی 

ولی بازم کم نیار محکم بجنگ واسه هدفت 

میتونی پاسیون بری 

یا به خواهر و مادرت بگی باهاش درنیافتن تا دعوایی پیش نیاد

مطمئنم توانایی شو داری گلم که توی این شرایط سخت بجنگی و حقتو بگیری

بزرگترین ضربه ای که بچه ها میخورن از کتک خوردن از اون فرد عصبانی  نیست از تنها ماندن و در آغوشم کشیده نشدن و حمایت نشدن توسط ناظرين بی‌تفاوته..... اگر شما خواهرت رو تنها نذارید و تا حد توان نوازشش کنید و بهش حس تنهایی ندید خیلی کمتر آسیب میبینه..... ضمن اینکه به  راه هایی فکر کنید که دیگه در معرض کتک خوردن قرار نگیره

مواد مصرف میکنه؟

نه اصلا 🥲 هیچکس باورش نمیشه چنین ادمی باشه 

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
درس رو که برو کتابخونه بخوندرمورد کتک زدن بابات ببین بابات به حرف کی گوش میده عمویی دایی برادری پدری ...

به حرف هیچکس گوش نمیکنه🥲 

خیلی متاسفم میفهمم توی شرایط خیلی سختی هستی ولی بازم کم نیار محکم بجنگ واسه هدفت میتونی پاسیون بری ی ...

ممنونم مهربون❤️

نمیشه با خواهرت حرف بزنی اصلا کنار بابای روانیت نره؟

خواهرم منم کتک میزنه خیلی سرکشه🤦🏻‍♀️ نمیدونم چرا دلم براش میسوزه قبل از اینکه بابابام دعواش بشه دستای منو کنده بود

عزیزم خواهرت رو کنترل کنید زیاد با پدر بحث نکنه به پدر بیشتر محبت کنید و اقتدارش رو حفظ کنید لطفا به مادرتون بگید از نظر تغذیه دقت کنن و نوشیدنی و خوراکی ارامش بخش براشون فراهم کنن به مرور بهتر میشن وظیفه مادرتونه در شرایط خصوصی به پدرتون گوشزد کنن کارشون اشتباهه و موجب اسیب به شما و خواهرتونه

بزرگترین ضربه ای که بچه ها میخورن از کتک خوردن از اون فرد عصبانی نیست از تنها ماندن و در آغوشم کشید ...

قبلش خواهرم من رو زده بود خیلی سرکشه براهمین من دخالت نکردم

2706