2733
عنوان

اگ میخاین ناشناس ب کسی فش بدین ...بیاید ایدیشو بدین ب من

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 47 پست

یکی از دوستان دبیرستانم کاسبی راه انداخته بود شماره اکس های ملت رو می‌گرفت پیج های مستهجن میزد روزانه هزاران نفر به آن پسر بنده خدا زنگ میزن سایز می‌گرفتن.....

💜مجنون مایکل 💜(کاربر جدید نیستم)زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفروش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها یک شبه مرا عجیب الخلقه خواندند. مرا هم‌جنس‌باز و کودک آزار خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
یکی از دوستان دبیرستانم کاسبی راه انداخته بود شماره اکس های ملت رو می‌گرفت پیج های مستهجن میزد روزان ...

وااای ن دیگ من انقدم بیکار نیستم  

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
بعله این حساب ک میخاد حذف شه سبب خیر بشم چ اشکالی داره

البته 

کار خیر حاجت استخاره نیست✨

💜مجنون مایکل 💜(کاربر جدید نیستم)زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفروش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها یک شبه مرا عجیب الخلقه خواندند. مرا هم‌جنس‌باز و کودک آزار خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند. 
بعله این حساب ک میخاد حذف شه سبب خیر بشم چ اشکالی داره

البته 

کار خیر حاجت استخاره نیست✨

جدید بود نبود ؟ پر فوهش ناموسی بود نبود؟

بود بود

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
جدی بدیممم؟؟؟😂😂

من پایم گفتم ک 

خصوصی ایدی و حرفتو بگو

آخه اگه آیدی بدیم بری فوش بدی عشق اونم میشی درس نیس دیگه نمیشه

چرا انقد چرت میگی اخه اصا برو بیرون از تاپیک من با همجنسام بودم  

2706