2733

منم لایک کنید 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان اگر دلتون خواست فاتحه، یا حتی یک صلوات هدیه بفرمایید به روح شهید محمد رضایی. ایشون خیلی بزرگوارند. زیر سخت‌ترین شکنجه‌ها، اسم دوستان و همرزمانشون رو نبردند و از شدت شکنجه شهید شدند.

در استان خراسان رضوی، در کنار جاده که استراحتگاه و مسجدی برای زائران و اتوبوسها هست، بین راه شیروان و فاروج مدفون هستند.

پیکر ایشون رو بعد از ۱۶ سال، تفحص کردند و سالم بوده!

میتونید سرچ کنید . عین واقعیت هست.

من خودم از ایشون حاجت گرفتم.

نمیخوام دفتر و دستک بشه و خدای ناکرده ایشون بشن ماشینِ حاجت دهی!

باید قدر و قیمت شهید، شناخته بشه...

ولی واقعا حاجت میدهند. 

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

منم معجزه شده 

با صدقه دادن و از خدا خواستم 

ایت الکرسی 

از خدا خواستم

از خدا خواستم 

از خدا خواستم 

از خدا خواستم 

و....

یبار نشد 

خیلی دلم گرفت 

نشستم تو پارک  تو تاریکی با صدای بلند گریه کردم گفتم دیگه بهت اعتقاد ندارم تا معجزتو نشونم بدی 

شد چند دیقه بعدش 

ولی به صلاحم نبود 

شهید دفاع مقدس هستند؟

بله عزیزم. تو اینترنت سرچ کن... تو تکریت در عراق دفن شده بودند ولی پیکرشون بعد از تفحص سالم بوده!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

آره وقتی باردار بودم تو دوتا آزمایشگاه متفاوت بهم گفتن پسرم عقب افتادس و سندرم دان داره الحمدالله پسرم الان شیش ماهشه سالم تر از سالم  خوشگلو شیرینم هست خدا قسمت همه اونایی که می‌خوان بچه دار بشن.  و اینکه بعد به دنیا آمدنش گفتن متابولیک ارثی داره یعنی تاخیر در رشد خدارو صدهزار بار شکر که اونی جوابش بعد سه ماه اومدو سالم بود  واقعا خدا معجزشو نشون داد و من تاوان اون وقتایی رو دادم که میخواستم بندازمش خواهش میکنم باردار شدید اصلا فکر سقطم نکنید که بدجوری تاوان داره جون به لب میشی

میشه بگین چی بهش گفتی که حاجت روا شدی و توضیح بدی

هیچی... خدا توفیق داد برای زیارت مشهد میرفتیم، رفتم سر مزارشون و فاتحه خوندم و حاجتم رو خواستم

دوستم که از راه دور ازشون خواسته بود و الحمدلله براورده شده بود

میشه بگی

چند تا کار میخواستم انجام بشه همه میگفتند باید معجزه بشه اما من ناامید نشدم ختم ۱۲۴ هزار صلوات برداشتم یکی دو ماه بعدش اون چندتا کار ک میگفتند باید معجزه بشه انجام شد الحمدالله 

یبارم به شدت پول لازم داشتم قطع امید از همه کردم متوسل شدم ب امام جواد ع پول زیادی اومد حسابم

2706