2733
عنوان

عده زوجه

108 بازدید | 10 پست

الان تو درسم سه چهار بار سوالش تو جزوه بود میگم اصلا یعنی چی؟نوشته عده زوجه متوفی چقدر است بعدم جوابش میشه ۴ ماه و ده روز اصن مخم هنگیده بعضی چیزا و کلماتن اصن متوجهشون نمیشم کتابی چیزی هست کلمات و اینچیزا حقوق که سختن و معنی کرده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم اگه همسرش فوت کنه ۴مله و ده روز باید صبر کنه نمیتونه ازدواج کنه

احتمالا واسه اینکه مطمئن بشه باردار نیست از همسر فوت شده

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

زوجه اصطلاعا  یعنی زن

مختصرا :وقتی زنی شوهرش میمیره باید تا چهار ماه و ده روز بعد مرگ شوهرش برای ازدواج مجدد صبر کنه که این عمل را عده نگه داشتن زوجه میگویند

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
زوجه اصطلاعا یعنی زن مختصرا :وقتی زنی شوهرش میمیره باید تا چهار ماه و ده روز بعد مرگ شوهرش برای ازد ...

مرسی

رشتتون حقوق بوده؟کتابی سراغ ندارید که اصطلاحات حقوقی رو توضیح داده باشه؟

چه برای فوت همسر چه جدا شدن ، زن باید همین زمانی که گفتی رو ازدواج نکنه . به این زمان میگن عده نگه داشتن. محتوا و فلسفه اش هم اینه که نکنه زن از همسر سابق باردار بوده باشه. قدیما که آزمایش و این حرفا نبوده ، ازین بابته 

مرسیرشتتون حقوق بوده؟کتابی سراغ ندارید که اصطلاحات حقوقی رو توضیح داده باشه؟

اینها بیشتر اصطلاحات فقهی هستن و توی رساله مرجع تقلیدتون به طور کامل هست اونجاهم مطالعه کنین کافیه

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد