2733
عنوان

دیگه توان ندارم دیگه نمیتونم

89 بازدید | 16 پست

بچها سه ساله پشت کنکورم 

امسال دیگه بیخیال شدم گفتم به درک میرک رشته زبان 

کنکور اردیبهشت جوابش اومد دیدم ۲ درصد زدم فقط😐

دیگه توان این که باز بمونم ندارم

این روزا جوونیه منه:)

از الان تا تیر امیدی بهم هست با مطالعه روزانه ۸ ساعت ؟

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب تو این سه سال درس می خوندی یانه؟

شرایط من خیلی متفاوت بود 

من چند ماهه از نظر روحی شرایطم ثابت شده...

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
ادامه بده همین چن روزو

میشه یعنی؟

ادامه بده همین چن روزو

بخاطر استرس تا الان خوابم نبرد 

سرم درد میکنه از شدت استرس 

هم سنای من الان دارن فارغ التحصیل میشن:)

بخاطر استرس تا الان خوابم نبرد سرم درد میکنه از شدت استرس هم سنای من الان دارن فارغ التحصیل میشن:)

ن منم فارق اتحصیل 1400

باز ت شجاعت دیدن درصداتئ داشتی 

ول من نداشتم

دیگ حوصله ندارم باهام حرف نزنید
وا اسکلی؟می خوام ببینم پایش خوبه یانه تا بگم این بیست روز مرور کنه یا درس بخونهفقط یه چیزی می خواین ...

اسکل نبودم ریپت نمیزدم

کلن سوالتو درست بپرس

لحنت درست نبود

دیگ حوصله ندارم باهام حرف نزنید
شرایط من خیلی متفاوت بود من چند ماهه از نظر روحی شرایطم ثابت شده...

عزیزم نمی خوام بگم چرا نخوندی که

فقط دارم میگم خوندی یانه؟

اگه قبلا خوندی الان فقط مرور کن

اگر هم نخوندی سعی کن قسمتایی که تست بیشتری ازشون میاد رو بخونی

وا اسکلی؟می خوام ببینم پایش خوبه یانه تا بگم این بیست روز مرور کنه یا درس بخونهفقط یه چیزی می خواین ...

پایه زبان منظورته؟ پایم خیلی ضعیف نیست سطحمa2هست 

توی اون آزمون واقعا اصلا فکر نمیکردم درصدی بشه ۲

چون خیلی سخت نبود 

حداقل میتونم ۲۰ رو بگیرم 

نمیدونم چی شد واقعا 

ن منم فارق اتحصیل 1400باز ت شجاعت دیدن درصداتئ داشتی ول من نداشتم

منم ۱۴۰۰ بودم 

فقط دوست دارم این روزا تموم بشن 

از نظر روحی اذیتم واقعا 

اصلا حس میکنم کارکرد مغزم هم اومده پایین 

2706