2733

من نمیخوام دکلره کنم 

موهام خرماییه

اگه رنگ بلوند بزنم ، یه همچین رنگ فانتزی روشن میگیره؟

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی قشنگه ولی نه نمیشه تا دکلره نباشه و پایه بالا این رنگ فانتزی روش‌نمیشینه

شامپو رنگ هم روش نمیشینه؟

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place
ن عزیزماین رنگا فقط با دکلره ست

آخه از آسیب دکلره میترسم ، موهام موخوره داره پایینش خشکه میخوام یه 20 سانت کوتاه کنم ، ریزش هم داره ، واسه همین رنگ عادی مرددم ، دکلره کنم نابود نمیشه؟😭

شامپو رنگ هم روش نمیشینه؟

شامپو رنگ هست برای موهای نچرال ولی این رنگی اصلا درنمیاد انقدر روشن نهایتش مثلا ی شامپو رنگ پیدا بشه قرمز شرابی خیلیی تیره کنه ولی خب قشنگه 

شامپو رنگ هم رو دکلره معمولا قشنگ میشینه

2706