2733

تاحالا نزدیک بیس ملیون هزینه تعمیر گدشی داده بنده خدا یعنی از بس من گوشی میشکنم و خراب میکنم دیگه باعث شدم اثادف کنه سی ملیون خسارت بابد بده بخام بگم تا ثبح طول میکشه خیلی ناراحتم و اعصابم خورده شمام بگین دور هم باشیم

بیشتر شوهرم ضربه میزنه گوشی خراب میکنه تصادف میکنه کارت گم میکنه 

عکسی که در آن خندیدم از سینه دیوار افتاد... عاشق ادبیات... رنگ روشن ... قهوه شکلات هات چاکلت... عاشق کتاب و فیلم و سینما و موسقی... مبتلا به اچ پی وی سوالی داشتید جواب میدم درموردش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر نه ولی گوشی دوس پسرم که تازه خریده بودش از دستم افتاد همون لحظه یه موتوری از روش رد شد😥

[ موفقیت در رها نکردن است...🧸]هنرجوی طراحی لباس هستم🎨عاشق موسیقی،کتاب،ورزش،کوهنوردی،دریا،اسب سواری و پروانه ها🦋

دوبار کنترل و خراب کردم چون فیلم خیلی میبینم 

پسرمم لب تاپ و از وسط دو نصف کرد چون من باهاش بازی میکردم افتاد روش🤣

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

زمان دوستی خرج تعمیرگاه ماشینم رو داد

اونموقع فداش بسم سرباز بود یرمایه شروع کارش رو خرج ماشینم کرد

یادمه یه گوشی ساده که صفحه لمسی داشت با پول بازوی خودش خریده بود رو زدم زمین خورد کردم

یادمه تصادف کردم از مادرش گوشواره گرفت فروخت خرج تصادف رو هم داد

بعد ازدواج قناعت کردم 

و همه چیز جبران شد 

خدا هزار برابرش رو بهش داد

کلا من ضرر مالی به زندگیمون زیاد میزنم با تصمیمات هیجانیم، حالا که صحبت گوشی شد ، تازه هزدواج کرده بودیم و اولین آیفون زندگیمو همسرم برام خریده بود دقیقا هفتمین روز گوشیمو از جیبم زدن، تا دستبند سرویس، انگشتر نشونم، تک پوش دخترمو گم کردم

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
2706