2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

سه نفر بودیم یکی شون ناخن کار شده تو بهترین سالن شهر ازدواجم کرده،یکی دیگه شون پزشکی میخونه 

منم ازدواج کردم بچه داری میکنم،درحال گرفتن دیپلمم هستم خدا بخواد ادامه بدم🥴

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

بله ما گروه داریم و با هم در ارتباطیم 

یکی از دوستام از اتباع بود جالبیش اینجاست همون زمان هم بهترین زندگی و سطح رفاه رو داشت بین ما و الان چند ماهه مهاجرت کرده به آلمان 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

ی گروه داریم ولی کسی صحبت نمیکنه همون اوایل گروه زدن گفتن که اکثرا ازدواج کردن و مشغول بچه دارین چن نفرم مجرد موندن و شاغلن.یکیشون هم تصادف کرد فوت شد

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

بعله...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...