2733
عنوان

الان همونجایی هستید که آرزوشو داشتید که هدف تون بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 88 پست

الان دارم فک میکنم مرسی گفتی 

میدونی چیه

به هرچیییی از بچگی میخواستم(۱۵ سالمه) رسیدم

به هرچی

هرچی

هرچی که واسم میمردم شاید اون لحظه اون ماه نه ولی رسیدم

تا حالا بهش فک نکرده بودم

سنیم ندارم ولی خب خیلیییی از ارزو های بچگیم که فراموش کرده بودم به کل راجبشون و الان داره یادم میاد اره 

اره رسیدم

شاید اگه تو اون لحظه دلخواهم میرسیدم واسم لذت بیشتری داشت ولی الان فک میکنم میبینم خوب بود اتفاقا

اگه همون لحظه بهشون میرسیدم شاید واسشون اونقد تلاش نمیکردم اونقد دعا نمیکردم

ایشالا هم من 

هم تویی که داری میخونی

به هرچی به هرچی میخوای برسی✨💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش موضوعشم میگفتی تحصیلی یا احساسی

از بچگی کار میکردم ارزو داشتم عمسر مهربونی داشته باشم ی خونه اروم کنار کسانی که عاشقشونم و کتابایی ک نخوندم بخونم جاهایی ک نرفتمو باهاشون برم رانندگی کنم خیابون گردی کنم و بدون نگرانی خزید کنم

حالا دقیقا اونجام و بغض کردم و دلم تنگه خانوادمه

رسیدن به ارزو هم تاوان داره :)

کردستانم تسلیت 🥲🖤همون کردستان_زیبا و بانو_کورد                                        بازم تعلیق شدم🤭
عزیزم 🥺 بخاطر ازدواجت با خانوادت قطع ارتباط کردی ؟

نه

شهر غریبم خچن ماهی میشه سر نزدم

داداشم کوچیکه امشب میگف اجی پس کی میایی حالم گرفته شد🙁

کردستانم تسلیت 🥲🖤همون کردستان_زیبا و بانو_کورد                                        بازم تعلیق شدم🤭
2706