2777
2789
عنوان

چرا من نمیمیرم

75 بازدید | 6 پست

روزی یه عالمه ادم میمیره من چرا دارم زندگی میکنم‌الکی

همه از دور فکر میکنن زندگیم عالیه ولی دارم میمیرم و هیچکی نمیفهمه چی میگم حالم بشدت بده 

از خوابگاه از دوری متنفرم یعنی دیگه خسته شدم دلم زندگی کردن میخواد 

اینجا یا باید همرنگشون بشی یا نمیبیننت 

منم  به خاطر خیلی از موارد نمیتونم همرنگشون بشم 

خسته شدم 

هیچکسم نو نمیفهمه پیش همه جوری نشون میدم ک انگار همه چی خوبه ولی در واقعیت نابود شدم از همه طرف 

بهترین دوستامو سر یه بی شرفی از دست دادم و رابطمون تموم شد 

✐   احتیاج دارم بـہ یـہ خوشحالے از تـہ دل 💫

حس من...

(سریع تایپ میکنم پس اگه کلمه ای رو اشتباه نوشتم به خاطر اونه ) کوروش شاه جهان شاه بزرگ آزاد مرد آزاد مردان آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم(شاهنشاه) آریایی هستم فرزند کوروش بزرگ به تاریخ کشورم بسیار افتخار میکنم لر ها سرچشمه ی اصالت هستند به قومیت با اصالت و غیرتمند خویش افتخار کرده و به کشورم و تاریخ کشورم پایبند هستم لرها همان قومی بودند که در تاریخ نام تیمور را لنگ کردند✌🏻*بعد این همه بارون خون بلاخره پیداش میشه رنگین کمون🕊* زنده باد ایران و ایرانی(بی احترامی=بی‌احترامی)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خیلی دردناک تر از حس تو قطعا

نه حس من رو نمیدونی تو از کلاس اول دوستی نداشتم

(سریع تایپ میکنم پس اگه کلمه ای رو اشتباه نوشتم به خاطر اونه ) کوروش شاه جهان شاه بزرگ آزاد مرد آزاد مردان آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم(شاهنشاه) آریایی هستم فرزند کوروش بزرگ به تاریخ کشورم بسیار افتخار میکنم لر ها سرچشمه ی اصالت هستند به قومیت با اصالت و غیرتمند خویش افتخار کرده و به کشورم و تاریخ کشورم پایبند هستم لرها همان قومی بودند که در تاریخ نام تیمور را لنگ کردند✌🏻*بعد این همه بارون خون بلاخره پیداش میشه رنگین کمون🕊* زنده باد ایران و ایرانی(بی احترامی=بی‌احترامی)
2802
اتاقتو عوض کن میبینی چقدر زندگیت خوب میشه کاش همه مشکلات مثل این تموم بشه یه روز منم دلم میخواد بمیر ...

کاش فقط همین بود خیلی مسائل دیگست  

✐   احتیاج دارم بـہ یـہ خوشحالے از تـہ دل 💫