2777
2789
عنوان

تو رو خدا بگید من این زندگی رو چه کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 30 پست
😭😭😭اون حتی نمیتونه بچه رو نگه داره فقط آه میکشممن نگران بچه م هستم چطور بااین پدر ....خیلی سخت

بهش مسئولیت بده سرگرم بشه، حتی شده کارهای کوچیک که حواسش پرت بشه و کم کم از اون حال بیاد بیرون، مجبور بشه انجام میده

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بهش مسئولیت بده سرگرم بشه، حتی شده کارهای کوچیک که حواسش پرت بشه و کم کم از اون حال بیاد بیرون، مجبو ...

آره اینکار رو میکنم کار کوچیک انجام میده گاهی ولی یکدفعه میگه ولم کن حوصله ندارم

2802
واسه چیه؟ میترسم بدون نسخه ضرر نداشته باشه؟!

ضدافسردگی

ضرر خیلی مهمی نداره

واسه بعضیا ممکنه خواب و یا اشتهاشونو بهم بزنه که بعد چند هفته کم کم ددست میشه

اگه اطلاعات راجع به پزشکی و دندان و دارو ملی و پردیس و تعهدی میخوای تاپیکمو نگاه کن
خب پس بشین واقعیت زندگیتو ببین. میتونی تحمل‌کنی یادرستش کنی بسم الله اگه نه که...

دقیقا تو همین مخمصه گیر کردم درست نمیشه و تحملش داره منو از پا درمیاره 

واقعیت همین چیزا ست که گفتم

هر روز دارم شکنجه میشم 

طلاق هم نمیتونم بخاطر بچه م و یه مسئله دیگه

آره اینکار رو میکنم کار کوچیک انجام میده گاهی ولی یکدفعه میگه ولم کن حوصله ندارم

یه کم برای بهتر شدن شرایطش از خانواده هاتون کمک بگیر، اگه شما خودت تازه زایمان کردی ممکنه خودت هم بخاطر اثرات زایمان کمی کلافگی داشته باشی و حساس باشی. خلاصه که بعنوان مادر کارت سخت هست ولی بزودی از پس همه چی بر میای.

برودکتربگوشوهرت اینطوراست برات قرص مینویسه

بهم گفت مجردی قرص استفاده میکرده به مقدار زیاد 

و گذاشته کنار (البته بعدازازدواج بهم گفت)

من برم دکتر اون همه قرص رو چطوری به خوردش بدم؟!

یه کم برای بهتر شدن شرایطش از خانواده هاتون کمک بگیر، اگه شما خودت تازه زایمان کردی ممکنه خودت هم بخ ...

هیچ کس باهاش کاری نداره 

فقط خانواده من هستن که اونا هم دیگه کم اوردن 

جالب اینجاست از خانواده اش باید شکایت و گله کردن بشنوم!!!!

اونم بخاطر بی محبتی و بی عرضگی پسرشون!  

شمابریددکترمجبوریداگه دوستش داریدچون شوهرت مشکل کاری هم داره مشکلش زیاد است انشالله مشکل کاریش حل بش ...

کار براش هست اراده نداره 

الان بیماریش اوج گرفته اون موقع ها که من نمیدونستم و تقریبا حالش خوب بود بازم کاری نبود

فقط بخور و بخواب .تو فامیل هم بهش میگن تنبل

2801