2777
2789

لطفا اگر میخواید جنجالی کنید نظر ندید،تشکر.

خواستگار طلبه دارم که خانواده مذهبی دارن و خانواده ما از نظر اعتقادی معمولین‌ وضع مالی و قیافه خوبی هم دارن.

مشکل من اعتقادمونه‌ که میترسم مشکل به وجود بیاد برامون.

اجازه هم نمیده سوار اسنپ و تاکسی اینا بشم🥴

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

شرایط جوره ب دلتم میشینه بگو بعله 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 🌺💜🌷 فقط حیدر امیرالمومنین است 🌷یا علی مددی،💓 شب اول قبر تو اون تاریکی توی وحشت.. حضرت علی دستت رو بگیره بلند بگو یا علی💓

من ک این مدل مردا رو دیدم و می‌شناسم خدمت شما و بقیه بگم همون‌طور ک هر جور آدمی تو هر لباسی هست اینا هم درجه مذهبی متغیر دارن گاهی واقعاً مذهبی و گاهی لارح هم هستند و من عروسی بزن و بکوب آخوند رفتم

پس رفت و آمد کنید و بدور از شغل و لباس خود طرف و خانواده ی طرف رو بسنجید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2801