2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

تقریبا ناراحت کننده (حدود8صبح)

من همونیم که ازش میترسیدم 😈....من همونیم که لبخندشو چاقو تراشید🔪....من همونیم که هنوز میگم همه دخترا عروسکن ولی من آنابلم💀....من همونیم که هرروز صبح وقتی پاهام زمین رو لمس میکنه شیطان میگه :اوه لعنتی باز بیدارشد🔪....من همونیم که هنوز میگم اگر نزنی میزننت👊....من همونیم که از کوچه بیشتر از مدرسه یاد گرفتم 🔪....من همونیم که برای هیچ احدی زانو نمیزنم حتی اگر تمام مردم جهان رو زانو هاشون راه برن😈....من همونیم که اولش رنجیدم ولی تهش شیک خندیدم 🔪....من همونیم که انتقام رو قبول دارم....من همونیم که اگه به فکر دور زدنم باشی باید قبلش بدونی خیلیا پیش من دوره دیدن....من همونیم که همیشه بر میگردم😈....من همونیم که هنوز میگم آهااای لنگی من استقلالی هستمااااا😏👑💙من همونیم که اگه یه رفیق واقعی داشته باشم هزارتا فداکاری براش میکنم ولی وای به روزی که بهم خیانت کنه 🔪....من همون🔪😈💪هستم .....❌11❌.❌HTX❌.....
2802

شب اول هجده سالگی

میدونستی که آدما اگه پلک نزنن نمیتونن لبخند بزنن؟!                                                                                                         شوخی کردم که بخندی! دنیا با لبخند آدما جای قشنگ تریه.🙃

من مادر هستم

حیران 

نیمه شب اتفاق افتاد

ابلق 

لاک قرمز

ملی و راه های نرفته اش 

دختر 

سه کام حبس 

ملاقات خصوصی 

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚
شب اول هجده سالگی

سال کنکور دیدمش و باهاش زار زدم😂😂😁😁

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚

requiem for a dream اونقدر ناراحت کننده هست مخصوصا با موسیقی متن شگفت آورش البته درجه سنی داره فقط بزرگسال باید ببینه .اونقدر بد بود تا چند روز حالم بد بود

Five feet apart هم آخرش منو به گریه انداخت البته عاشقانه هست

موضوعش چیع

یه مادر که دخترشو به دندون گرفته و تنهایی بزرگ کرده ، ولی دخترش شب تولد 18 سالگیش میمیره .

دخترش مشغول کنکور و این چیزا بود و چند روز بعد مرگش کارت ورود به جلسه اش میاد دم خونه