2777
2789

۳۱ ام وقتش تموم میشه

بزودی لیست میشه ولی ارزش چندانی نمیگیره بنظر 

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

چه طوری پولدار شدی ؟!

هیچی موش رو أنگل کردم پول دادن بهم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
چه طوری پولدار شدی ؟!هیچی موش رو أنگل کردم پول دادن بهم

وقتی چیزی خواستم بخرم هیچ وقت تا حالا حداقل برای من پیش نیومده طرف بپرسه این پول از کجا اومده یا شغلتون چیه اما زیاد دیدم کسایی که پول نداشتن و طرف بهش گفته چقدر پول داری  پولت کمه

چرا؟

ارزشش اینطوری تعیین میشه که

یه مقداری سرمایه خود بازی داره

که بین کاربران تقسیم میشه 

حالا نسبت این دوتا معکوسه یعنی 

هرچی کاربرا بیشترشن سرمایه کمتری بینشون تقسیم میشه

هرچی کاربرا کمترشن سرمایه بیشتری بینشون تقسیم میشه

الان همستر‌ خیلی خیلی بولده و کلی کاربر داره

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.