2777
2789
عنوان

شوهرم گیر داده خانوادش رو دعوت می کنم شام مرغ باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4894 بازدید | 129 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

درست کن مرغو بعد به مادرشوهرت اگه حرفش پیش اومد بگو میخواستم یچیز دیگه درست کنم شوهرم گیر داد که نه زشته باید مرغ بزاری جلوشون من هرچی بهش گفتم زشته همش یه غذا درست میکنم قبول نکرد و دعوا کرد باهام 

اینجوری مادرشوهرت یه چیزی میگه ب شوهرت 

قرمه سبزی کمتر از مرغ نمیشه هزینه اش چون بلاخره نفری چند تکه گوشت باید حساب کنی و قیمت گوشت چند براب ...

حرف من اینه چرا باید هر سری مرغ بزارم اصلا چه دلیلی داره مرد همش نظر بده توی غذا

خدایا منو به ارزوم برسون فقط خودت از دل من خبرداری ممنون خداجونمممممممممنم .خدایا کمکم کن و بهم صبر وحوصله بده 
درست کن مرغو بعد به مادرشوهرت اگه حرفش پیش اومد بگو میخواستم یچیز دیگه درست کنم شوهرم گیر داد که نه ...

نمیخام اونا بفهمن بعدش ک اونا برن دعوا بشه

خدایا منو به ارزوم برسون فقط خودت از دل من خبرداری ممنون خداجونمممممممممنم .خدایا کمکم کن و بهم صبر وحوصله بده 

خب خرج قرمه سبزی بیشتر مرغ  اگه که خودت صلاح میدونی درست کنی باید یه جور دیگه بهش میگفتی مثلا میگفتی دوست دارم این دفعه یه قرمه سبزی خوشمزه درست کنم خانوادت قرمه سبزیمو بخورن میخوای کارت راه بیفته باید سیاست به خرج بدی اعصاب خوردی فایده ای نداره والا

نمیخام اونا بفهمن بعدش ک اونا برن دعوا بشه

یعنی میگی شوهرت میگه چرا گفتی؟

خب مادرشوهرت میگه چرا یچیز ساده تر درست نکردی توهم میگی میخواستم قورمه بزارم پسرتون گفت نه زشته  و من هرچی گفتم زشته همش مرغ ولی تو کتش نرفت با خنده شوخی بگو و زود رد شو 

اما اگر فکر میکنی شوهرتم با همینم دعوا راه میندازه بیخیال ارزش نداره

2801