2777
2789

سلام بچه ها منو شوهرم هر دو کارمندیم و وضعیت کاملا متوسطی داریم.... یه دوستی داریم که خانومه دندانپزشکه و همسن خودمه(متولد ۷۵) و آقاهه مهندس ساختمون و پیمانکاره و چند سال از شوهرم کم سن تره و تازه ازدواج کردن نمی‌دونم چرا همش حس سرخوردگی دارم و دوست ندارم پاگشا دعوتشون کنم ولی شوهرم میگه  دعوت کنیم بنظرتون چیکار کنم؟

بنظرم دعوت کن ...

خودتو کم ندون بابا چرا موفقیت فقط در انحصار موارد خاص می بینی . هر کسی نردبان پیشرفت خودشو داره . ی روز خوب کنار هم بسازید اگه دیدی که جدا رابطه تون خوب پیش نرفت تموم کنید نه اینکه الان یهو تموم کنید فقط سر این نشخوار ذهنی 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
یعنی حس بدی نداری یا اعتماد بنفست پایین نمیاد؟

نه اتفاقا حس بهتری دارم میگم حتما باهاشون هم سطحم که اونا ام میخان باهام رفت و امد کنن

به نام خدایی که ما رو بنده خطاب نکرد بلکه فرزند خودش خطاب کرد.✝
یعنی حس بدی نداری یا اعتماد بنفست پایین نمیاد؟

آره نکن اعتمادبنفست پایین میاد چرامیخاخودت رواذیت  کنی؟ 

بنظرم اشتباهه میگن بابهترازخودت رفت وآمدکن 

چون آدم حالش بدمیشه

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
بنظرت رفت و‌آمد با همچین آدم هایی چطور می‌تونه به پیشرفت آدم کمک کنه ؟

کم کم اگه خیلی صمیمی بشید با اطرافیان اونا رفت و آمد میکنید کلا میرید بالا دیگه. مگه بده آدم تو جمع دکترا و اینا باشه چارتا آدم حسابی ببینه

کم کم اگه خیلی صمیمی بشید با اطرافیان اونا رفت و آمد میکنید کلا میرید بالا دیگه. مگه بده آدم تو جمع ...

چطور میرن بالا؟؟ 

آیا حساب بانکی آدم بارفت وآمدبااینا بالا میره؟؟ 

آیا موقعیت اجتماعی اونها بااینا تقسیم میشه؟؟ 

فقط آدم ضررمیکنه چون مجبوره پابه پای اونها خرج کنه

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
چطور میرن بالا؟؟ آیا حساب بانکی آدم بارفت وآمدبااینا بالا میره؟؟ آیا موقعیت اجتماعی اونها بااینا تقس ...

بنظر من که خیلی فرق داره آدم تو جمع دکتر بشینه تا چندتا آدم معمولی. حالا اگه حسادت آدم انقد بالا باشه که نتونه اینارو تحمل کنه بحث دیگه س