2777
2789
عنوان

ازدواج دکتر ۴۰ ساله با دختر روانی ۱۸ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 48 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
امان از دست شما دهه هشتادیا

از نظر من ربطی  به دهه هشتادیا نداره من دهه هفتادیم

اینکه توهم بزنی کسی دوست دارهر، یکم ازکسی محبت ببینی خوشت بیاد ،شامل حال ماآدمهایی هست که محبت ندیدیم میشه

من مثل حبیب هرکی بهم توجه کنه به خودم میگیرم🤣

ذهنم درگیرشه چرا عاشق یه روانی که کل قرصای داروخونش امتحان کرده بشع

چون اون ازتو روانی تره.سوال بعدی

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
اختلاف زیاد بده ینی چرا خبنه بابا مجرده همه میشناسنش همکاراش اینا

آخه حدود۲۰سال؟خیلیه اصلا نمیشه

چشم به راه بچه...الهی همه به آرزوهاشون برسن💞صلوات برای سلامتی امام زمانمون یادمون نره❤
چیکار به قصدش داری ؟قصدش هر چی میخواد باشه ازش فاصله بگیر خواهرانه بهت میگم کسی همسن باباته و به یه ...

اره منم جوابش نمیدم دیگه ولی خب برام عجیبه واقعا من پیشنهاد زیاد داشتم ولی این یکی از عجیب هاست برام

گفت نیتم خیره اینا

به عنوان یک دوست بهت میگم ارتباط با اون اقا بهت اسیب میزنه . بهش فکر نکن و فراموشش کن

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ینی فقط بخاطر جون بودن اخه چه سودی براش داره دختر دختره

نداره،مردا براشون لذت جن سی مهمخ

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
از نظر من ربطی به دهه هشتادیا نداره من دهه هفتادیماینکه توهم بزنی کسی دوست دارهر، یکم ازکسی محبت بب ...

منم هفتادیم خاهر متولد ۷۹ هستم توچی؟ن بابا محبت چی پسر جماعت هیچی نداره به خدا

2801