2777
2789

حاضرین با مردی که اختلاف سنی زیاد دارین ازدواج کنین موقعیتش خوبه دکتر داروخونه داره اخلاقش با همه تنده ولی با من جور دیگه رفتار میکنه من چند بار رفتم داروخونش و اونجا منو دید و بعدش گفت قصدم ازدواجه میشه اشنا بشیم خانوادهم در جریان بزاریم نمیدونم چند سالشه ریشش یکم سفیده شاید چهل شاید کمتر شایدم بیشتر ولی خیلی سخت عاشقمه هم رفتارش هم حرفاش نمیخوادم همینطور باهام باشه قصدش ازدواجه مثلا وقتی میرم از جاش بلند میشه بیرون ببینتم توی ماشین باشه واسم دست تکون میده منو تپی داروخونش دید میدپنه ۱۸ سالمه من سنش نپرسیدم من از داروخنش میرفتم فرص اعصاب میگرفتم یبار بهم گفت اتواع قرص رو خریدی دختر چقدر قرص میخوری نمیخوام بهش جواب مثبت بدم ولی میخام بدونم هدفش چیه شما بگین قصدش چیه ازدواج من چند بار تاپیک زدم ذهنم درگیره چرا باید عاشق یه روانی بشه کاری ب سن ندارم 

اون آقا اگه سلامت عقلی داشت انتخابش دختر ۱۸ساله نبود که الا تو بگو پولدار

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مشکوکه، مطمئن شو قصد سواستفاده و رابطه و اینا نیست، بنظرم همچین مردی تا این سن رو‌زمین نمیموند

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بیخیال بابا بعضی ها ظاهر بین هستند دیده خوشگلی خواسته پیشنهاد بده 

چرا باید ذهنت درمورد یک آدم که 40سالشه که معلوم نیست دقیقا چند سالشه درگیر بشه 

از دخترک عاشق پرسیدند چقدر عشقت رو دوست داری ؟ دختر خنده ای کرد و گفت اگر نباشه میمیرم...لیلی و مجنون این زمانه ازدواج کردند و صاحب دو تا بچه شدند ... یک روز لیلی به مجنون اصرار کرد که راهی سفر بشیم اما مجنون بدون هیچ دلیلی راضی نمیشد ...بالاخره بعد از کلی اصرار دخترک ، مجنون ما راضی شد ... اما این سفر آخر آنها بود‌.. سال ۱۳۹۵ ماشینشون تصادف کرد.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد و لیلی بعد از کلی جنگ با مرگ و زندگی وقتی فهمید شوهرش آسمانی شده او هم پر کشید و بچه ها یتیم شدند
هر وقت اومد خواستگاری بدون قصدش جدی مراقب باش زن نداشته باشه بعدم با اختلاف سنی زیاد میخوای چه جوری ...

اختلاف زیاد بده ینی چرا خب

نه بابا مجرده همه میشناسنش همکاراش اینا

حالا بزار ازت خواستگاری کنه.بنظرم خودت توهم زدی . اون حرفی هم که اون زد دلسوزی پدرانه بود. ممکنه به هر کی تو شرایط شما همونو بگه. 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
هدفش چیه

هدف دو طرفه است مثل معامله

دختر پول و رفاه اون آقا جوانی و خوش کامی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2801