2733

بابا ازدواج کرده خودشو شوهرش و دوتا بچه هاش صبح تا شب خونه ما هستن 

یع بچه ۶ ساله دارع پسر شیطون خیلی شیطون یه دونه هم پسر ۱ ساله که فقط گریه میکنه 

بخدا اسایش نداریم شوهرم هست باید با مانتو تو خونه بگردم اقا تورو خدا ازدواج میکنین فکر خواهر مجردتونم باشین 

تو هفته یک بارم خونشون نمیرع شوهرش ۷ صبح میره سرکار اینم باهاش میاد خونمون 

بخدا اینقدر خونشون نرفته وسیله هاش نو ان انگار 

بابا فکر مارو هم بکنین خودتون به کنار دیگه شوهرتونو نمیتونم تحمل کنم

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی زشته واقعا کارش

بخدا کنکور دارم 

امروز امتحان نهایی داشتم شبو نخابیده بودم ظهر خاستم بخابم بچه هاش اینقدر داد زدن اصلا نزاشتن بخابم که

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

من خودم هفته ای یه شب میرم شام و برمیگردم 

زیاد دوست ندارم اونجا بمونم مادرم زحمت میفته

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

تاپیکم عذاب وجدان رفتارم با خواهر زادم بخون    (( این دوره ها گذشت فقط عذاب وجدان برا من موند)) خواهرت درک کن جز شما کسی و جایی نداره

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
بخدا کنکور دارم امروز امتحان نهایی داشتم شبو نخابیده بودم ظهر خاستم بخابم بچه هاش اینقدر داد زدن اصل ...

بگو‌من امتحان دارم اگه میشه یا برو یا کلید خونتون بده من برم اونجا زندگی کنم😁😁😁

تاپیکم عذاب وجدان رفتارم با خواهر زادم بخون (( این دوره ها گذشت فقط عذاب وجدان برا من موند)) خواه ...

وااا

هر روز با کل اهل خانواده بلند میشه میره اونجا خوش گذرونی

چه درکی کنه عزیزم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چ عجیب!!!مشکلی دارن؟

بخدا اینقدر خونشون نرفته هیچی اونجا نخورده 

اون روز رفتیم لباس بچه هاشو بیاریم 

تو یخچالشو نگا کردم همه چی کپک زده بود  اینقدر مونده

2706