2733

سالهاست این تاپیکو میزنن

بابا نون بازوی خودتونو بخورین

هر که نان از عمل خویش خورد، منت حاتم طایی نبرد 😂

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز هرکس زندگی و اعتقاد مخصوص خودش رو داره...و این نیاز رو هرکس با روش خودش رفع میکنه...

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
خب اون گناهه. غیر از اون راهکار میخوان

راهکار دیگه ی نیست خب 

تو همه تاپیک ها هم ۹۹ درصد همین راه اصلی رو میگن دو سه نفرم میگن ورزش کن و تو رخت خواب زیاد نمون 

😂 اخه هی تاپیک میزنن راه جدید که کشف نمیشه

عزیز هرکس زندگی و اعتقاد مخصوص خودش رو داره...و این نیاز رو هرکس با روش خودش رفع میکنه...

من کاری ندارم 

میگم هی تاپیک میزنن میپرسن من نیاز دارم چیکار کنم

خب انتظار چه جوابی دارن 😂

راهکار دیگه ی نیست خب تو همه تاپیک ها هم ۹۹ درصد همین راه اصلی رو میگن دو سه نفرم میگن ورزش کن و تو ...

تاپیک تاثیر خودارضایی در اینده چی شد😂

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
2706