2733
عنوان

برای اولین بار دارم میرم کربلا + اسم بدین😍🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 1544 بازدید | 275 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خوشحالم که به آرزوت رسیدی برات صلوات فرستادم،رفتی تو حرم برام خیلی دعا کن به آقا ابلفضل بگو شک ...

🙏🏻چشم عزیزم انشالله همین امسال خدا گره از زندگیت باز کنه چند برابرش رو هم بهت بده

نمیدانم شاید تا ابد در دلم ماندی🖤✨
الهی آمین توروخدا هرجا یادم کردی اسمم رو بگو برای ازدواجم راستش خیلی ناامیدمفرزانه

امیدت به خدا باشه گلی محاله بهش تکیه کنی جوابتو نده منم برات دعا میکنم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره دل به خودش بده ببین برات دنیا رو گلستون میکنه☺️🌻

نمیدانم شاید تا ابد در دلم ماندی🖤✨
امیدت به خدا باشه گلی محاله بهش تکیه کنی جوابتو نده منم برات دعا میکنم انشالله بهترین ها برات رقم بخ ...

توروخدا حاجت منو بگیر برگرد 

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.

سلام عزیز دلم التماس دعا دارم

یه دختر جوون دارم دعا کن به زودی بختش باز بشه با یه آدم خوب و حسابی خوشبخت بشه... انقدرررر نگران آیندشم حد نداره... سفارشی لطفا براش دعا کن😭😭

بسم الله الرحمن الرحیم امیدتون به خدا انشالله حاجت روا بشیم دعاتون کردم صلوات فرستادم میشه دعام کنید خدا آبرومو حفظ کنه با عشقم ازدواج کنم بهش برسم به حاجاتم برسم ممنون امیدتون به خدا انشالله حاجت روا بشیم بگو یا امام حسین واسطه شو پیش خدا خدا آبرومو حفظ کنه با عشقم ازدواج کنم بهش برسم به حاجاتم برسم ممنون امیدتون به خدا انشالله حاجت روا بشیم امیدتون به الله

2706